4 ستاره کیفیت در کارنامه پارس تندر

در جدیدترین رده بندی کیفی خودروها در اردیبهشت ماه 96، پارس تندر پارس خودرو، همانند رنو ساندرو و کیا سراتو از محصولات گروه خودروسازی سایپا، موفق به اخذ ٤ ستاره کیفی از ٥ ستاره شد.

به گزارش سایپانیوز، جدیدترین گزارش کیفی خودروهای داخلی در سال 96  در حالی توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران  (ISQI)منتشر شده که مهمترین تغییرات کیفی در بخش خودروهای سبک مربوط به پارس تندر است به طوری که این خودرو در اردیبهشت ماه با کسب یک ستاره بیشتر، 4 ستاره شده است.

بر اساس آخرین گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای داخلی در اردیبهشت ماه امسال، در سطح قیمتی25 تا 50 میلیون تومان، 18مدل خودرو مورد ارزیابی قرار گرفتند که پارس تندر پارس خودرو  همانند رنو ساندرو دیگر محصول این شرکت  موفق به کسب 4 ستاره کیفیت شد.

بنابراین گزارش در سطح قیمتی50 تا 75 میلیون تومان، 6 مدل خودرو توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران  مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند که برلیانس H330 دیگر محصول پارس خودرو 3 ستاره کیفی از 5 ستاره را در این رده قیمتی کسب کرده است.

برپایه این گزارش در سطح قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان، کیاسراتو سایپا نیز در ادامه روند بهبود کیفیت همانند ماه های قبل، 4 ستاره کیفیت از 5 ستاره را کسب نموده است.

این گزارش می افزاید در بخش خودروهای گروه سنگین، کشنده های ولوو FH500  و FH460  از محصولات سایپادیزل 4 ستاره کیفی را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به دست آوردند.

گفتنی است پیش از این شرکت پارس خودرو براساس ممیزی های انجام شده توسط شرکت رنو، موفق به کسب عناوین مختلفی از جمله نشان سبز رنو شده که نشان دهنده اهتمام و تعهد مجموعه گروه خودروسازی سایپا در تولید محصول با کیفیت است.

کسب رتبه های بالای جدول توسط محصولات پارس خودرو، سایپا و سایپادیزل از مجموعه گروه سایپا در جدول ارزیابی کیفی خودروها، نشان از کیفیت برتر محصولات این گروه است که بی شک در راستای تولید یک محصول کیفی، مواد اولیه باکیفیت، خط تولید پیشرفته و نیروی انسانی با تجریه  موثر بوده و حاصل آن نتایجی است که در جدول کیفی خودروها اعلام می شود.

رشد 4 درصدی رضایت مشتریان از سایپا یدک

رده بندی کیفیت خودروهای تولید داخل (اردیبهشت ۹۶)

رشد شاخص‌های گروه سایپا در ارزیابی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد

شرایط فروش ویژه محصولات پارس خودرو (به مناسبت آزادسازی خرمشهر)

پارس خودرو مجددا ارزش یاب رنو در ایران شد

عنوان برترین گروه ایمنی استان تهران به پارس خودرو رسید

کیا سراتو سایپا به جمع 4 ستاره ها آمد

پیک آپ پارس خودرو،‌ جان سخت نیسان!

قیمت جدید محصولات پارس خودرو در سال ۹۶

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!