تولید ایران خودرو ۸ درصد افزایش یافت

تولید و فروش شرکت ایران خودرو در سه ماهه نخست سال جاری افزایش یافت که این اتفاق موجب ارتقاء پاسخگویی به نیاز مشتریان و کسب سهم مناسب از بازارخودرو کشور شده است.

به نقل از ایکو پرس، شرکت ایران خودرو در سه ماهه اول سال جاری 144 هزارو 667 دستگاه انواع خودروی سواری تولید کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 8 درصدی را نشان می دهد. به عبارت بهتر این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 هزارو 761 دستگاه خودرو بیش تر تولید کرد. این درحالی است که تولید ایران خودرو در سه ماهه  نخست سال 95، 133هزارو 906 دستگاه بود.

فروش ایران خودرو در سه ماهه  اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشدی 5. 8 درصدی را تجربه کرده است، ایران خودرو در سه ماهه اول سال جاری تعداد 125 هزارو 787 دستگاه انواع خودروی سواری رورانه بازار کرد. این شرکت درسه ماهه اول سال گذشته 115 هزارو 896 دستگاه خودرو به بازار عرضه کرده بود .

این رشد تولید به همت و تلاش جهادگران عرصه تولید درحالی بدست آمدکه با توجه به حادثه آتش سوزی در یکی از شرکت های تامین کننده قطعات در اواخر اردیبهشت ماه نه تنها خللی در آهنگ تولیدایران خودرو رخ نداد بلکه شتاب هم گرفت واین روند ادامه دارد.

در این گزارش آمده است که در آمار سه ماهه تولید و فروش ایران خودرو، فروش خودروی پژو  2008 و هایما لحاظ نشده است.

فروش اعتباری وانت آریسان دوگانه سوز (تیر 96)

فروش نقدی و اعتباری هایما توربو ( تیر 96)

حواله پیش فروش پژو 2008 قابل خرید و فروش نیست

تولید اولین پژو پارس مجهز به موتور TU5 در مازندران

برگزاری دوره آموزشی پژو 207i توسط ایساکو مشهد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!