مرسدس بنز پرفروش ترین لوکس ساز جهان

مرسدس بنز بیش از یک میلیون خودرو در نیمه نخست سال 2017 به مشتریان تحویل داد. در طول تاریخ بنز این میزان فروش طی 6 ماه بی سابقه بوده است.

سال گذشته مرسدس بنز با فروش 2,083,888 دستگاه خودرو پس از سال ها به سلطه رقیب همیشگی خود یعنی ب ام و بر بازار اتومبیل های لوکس پایان داده و عنوان پرفروش ترین برند لوکس را از آن خود کرد. در همین مدت باواریایی ها موفق به فروش 2,003,359 دستگاه از محصولات خود شدند که این رقم حدود 80 هزار دستگاه کمتر از آمار اشتوتگارتی ها بود.

بریتا سیگر یکی از اعضای هیات مدیره گروه دایملر و مدیر بخش بازاریابی و فروش مرسدس بنز درباره رکوردشکنی این کمپانی گفته: ما با تحویل بیش از یک میلیون خودرو در نیمه نخست امسال، موفق ترین شش ماهه را در طول تاریخ خود رقم زده ایم. محبوبیت خانواده E کلاس و تقاضای بالا برای خودروهای شاسی بلند مرسدس نقشی اساسی در تحقق این آمار درخشان داشته اند.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

آنطور که پیداست امسال نیز اشتوتگارتی ها به پرفروش ترین برند لوکس در بازار خودرویی جهان تبدیل خواهند شد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا باواریایی ها خواهند توانست از رقیب دیرینه خود سبقت بگیرند یا خیر. بدیهی است که این مساله نیازمند ارایه محصولاتی جذاب تر از رقیب بوده و ب ام و باید سعی کند خود را بیشتر با سلایق مشتریان خودروهای لوکس تطبیق دهد.

DS3 صاحب برترین موتور سال 2017

هیوندای آزرا با بازار آمریکا خداحافظی می کند

خداحافظی ولوو با موتورهای بنزینی از سال 2019

سئات با آرونا قد کشید

بیشترین رضایت مشتریان از برند لکسوس در بازار بریتانیا

DS7 نخستین خودرو خودران گروه PSA

جراحی پلاستیک لکسوس CT200h برای سال 2018

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!