پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سیل_مفقودی_خودرو

مفقودی 50 دستگاه خودرو در سیل جاده چالوس

متاسفانه طوفان و سیل دیروز در استان های شمالی کشور، مفقودی و کشته شدن برخی از هم وطنانمان را در پی داشته است. به علاوه 50 دستگاه خودرو در سیل کرج چالوس مفقود شده اند که برخی دارای سرنیشن بوده اند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مدیرکل ستاد بحران استان البرز در گفتگو با مهر خبر […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۴

متاسفانه طوفان و سیل دیروز در استان های شمالی کشور، مفقودی و کشته شدن برخی از هم وطنانمان را در پی داشته است. به علاوه 50 دستگاه خودرو در سیل کرج چالوس مفقود شده اند که برخی دارای سرنیشن بوده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مدیرکل ستاد بحران استان البرز در گفتگو با مهر خبر داده است که در محور کرج – چالوس در محدوده آسارا و روستای سیجان ۵ تن کشته و بیش از ۱۰ تن مفقود شده اند.

ابوالقاسم باقری از مفقود شدن ۵۰ دستگاه خودرو در سیل محور کرج – چالوس محدوده آسارا نیز خبر داد و افزود: احتمال افزایش آمار کشته شدگان وجود دارد.

علاوه بر این، سرهنگ حسن عابدی  با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در محور امام‌زاده داوود(ع) اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر در مسیر شمال به جنوب این محور یعنی از امام‌زاده داوود(ع) به‌سمت کن، هیچ مشکلی وجود ندارد و تردد در این مسیر در جریان است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در حال حاضر تمام بار ترافیکی در این مسیر تخلیه شده است و هیچ خودرویی در مسیر امام‌زاده تا کن باقی نمانده است.

وی افزود: البته با توجه به آبگرفتگی پلی در منطقه «کشار» و وجود گل و لای فراوان در این بخش، تردد از میدان کوهسار به‌سمت امام‌زاده ممنوع است.

عابدی در پایان با اشاره به آخرین وضعیت مسافرانی که عصر دیروز احتمالاٌ در حاشیه رودخانه امام‌زاده داوود اتراق کرده و چادر زده بودند و تلفات احتمالی طغیان روز گذشته این رودخانه عنوان کرد: طبق آخرین اخبار، صبح امروز جسد یکی از زنان محلی از آب گرفته شد و تعدادی از اجساد نیز توسط عوامل امداد و نجات هلال احمر از رودخانه گرفته شدند ولی هنوز آمار کاملی از تلفات این سیلاب در دست نیست.

با توجه به سیل ، ریزش کوه، طوفان و… لطفا قبل از انتخاب مسیر اطلاعات راه را بررسی نمایید.

جاده هراز و جاده چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود است.

تصادف زنجیره ای با 18 نفر مصدوم

تصادف مرگبار جاده خاوران + عکس

برچسب‌ها : جاده چالوسحادثه

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی