پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا

نماد سایپا به زودی باز گشایی خواهد شد

معاون مالی اقتصادی گروه سایپا گفت: کلیه اطلاعاتی که سازمان بورس درخواست داشته به این سازمان ارایه و پیش بینی می کنیم امروز یا فردا نماد سایپا باز گشایی شود. سیروس شجاعی برجویی معاون مالی اقتصادی گروه سایپا در گفت و گو با سایپا نیوز گفت: گروه خودروسازی سایپا بعنوان یک شرکت بورسی، همیشه منافع […]

امیر
یکشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۶

معاون مالی اقتصادی گروه سایپا گفت: کلیه اطلاعاتی که سازمان بورس درخواست داشته به این سازمان ارایه و پیش بینی می کنیم امروز یا فردا نماد سایپا باز گشایی شود.

سیروس شجاعی برجویی معاون مالی اقتصادی گروه سایپا در گفت و گو با سایپا نیوز گفت: گروه خودروسازی سایپا بعنوان یک شرکت بورسی، همیشه منافع سهامداران را لحاظ می نماید .

وی با اشاره  به اینکه اطلاعات ارایه شده از سوی شرکت سایپا به سازمان بورس باعث گردید، سازمان  شفاف سازی خود را  از نماد سایپا  در کدال منتشر نماید گفت :با توجه به این شفاف سازی  پیش بینی می کنیم نماد سایپا به زودی باز گشایی گردد .

شجاعی در پاسخ به زمان دقیق بازگشایی گفت: این امر بستگی به کارهای اداری سازمان بورس دارد که ممکن است با  یک روز فرصت مطالعه به سهامداران محترم  فردا شاهد باز گشایی این نماد باشیم.

دور زدن مصوبه سود بانکی توسط خودروسازان

عزم سایپا برای عرضه سالیانه 2 محصول جدید جزم شد

با پروژه خودروهای کارکرده ایرتویا بیشتر آشنا شوید

4 قدم ساده برای پنچرگیری تایر خودرو

کیا اپتیما چه قدر ایمن است؟

با مشخصات فنی و امکانات ساینا اتوماتیک آشنا شوید

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی