تسهیلات ویژه سایپا به شهروندان یزدی

همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه خودرو در شهر یزد گروه خودروسازی سایپا برای شهروندان این شهر تسهیلات ویژه ای را برای آنان در نظر گرفته است که ذیل شرح داده می شود.

به گزارش سایپا نیوز؛ گروه خودروسازی سایپا در چهاردهمین نمایشگاه خودروی یزد به همراه نمایندگی های این استان، حضوری پر رنگ دارد و برهمین اساس و به منظور ارائه بهتر خدمات و محصولات به هموطنان یزدی، تسهیلات ویژه ای صرفا برای ساکنان این استان و در ایام برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

در این نمایشگاه که  با حضور ۱۱ خودروساز و ۷۰ قطعه ساز در فضایی بالغ بر ۷ هزار متر مربع برگزار شده، شرکت سایپا در فضایی به مساحت 630 متر مربع به همراه تمامی نمایندگی های خود در این استان حضوری موثر خواهند داشت.

در این نمایشگاه خودروهای کوییک، سراتو آپشنال، آریو تاکسی، چانگان cs35، برلیانس ۳۲۰ کراس، برلیانس ۲۳۰، ساندرو استپ وی، ساینا اتوماتیک، ریچ، برلیانس ۳۳۰، سیتروئن c4از گروه سایپا حضور دارند.

نمایشگاه خودرو شهر یزد

نمایشگاه خودرو شهر یزد

بر اساس بخشنامه ابلاغی به نمایندگی های این استان در فروش محصولات گروه ایکس 100، مبلغ 400 هزار تومان تخفیف، برای محصولات گروه ایکس 200 مبلغ 800 هزار تومان، محصول سراتو آپشنال، 3 میلیون تومان و برلیانس H220 و H230 نیز یک میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته شده است و این محصولات به صورت فوری تحویل خواهند شد.

همچنین فروش فوری اعتباری خودرو سراتو آپشنال نیز با تسهیلات 40 میلیون تومانی و بازپرداخت 15 ماهه با نرخ تسهیلات صفر درصد به نمایندگی های استان یزد ابلاغ شده است و هموطنان یزدی می توانند در این ایام از این شرایط ویژه استفاده کنند.

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی یزد از17 تا 21 مهر سال جاری در نمایشگاه بین المللی شهر یزد برگزار می شود و گروه سایپا از ساعت 16 تا 22 پذیرای علاقمندان در این  نمایشگاه خواهد بود.

تولید کم مصرف ترین خودروها توسط سایپا

فروش فوری خودروهای گروه X100 سایپا (مهر 96)

رشد 42.4 درصدی سایپا در 6 ماه اول سال جاری

تولید موتور سیکلت برقی ایرانی در سایپا از سال 98

پرش 19.8 درصدی سایپا در تیراژ تولید

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!