وقتی سوئیچ خودرو کیف پول می شود!

گروه خودروسازی DS این روزها برای راحت‌تر کردن کار مشتریانش، اقدامی جالب انجام داده است. شما می‌توانید دست در کیف یا جیبتان کرده و بدون سختی برای پیدا کردن کیف پل و جست‌وجوی کارت مورد نظرتان با سوئیچ خودرو که معمولا دم دست‌ترین ابزار درون کیف یا جیبتان محسوب می شود خرید کنید.

شاید دیگر مجبور نباشید برای پرداخت هزینه خرید انتخاب‌های محدود مانند کارت اعتباریتان، پول نقد یا سامانه‌های الکترونیکی نصب شده روی تلفن همراهتان داشته باشید. خودروسازی DS پیشتر وعده این سوئیچ‌ها را برای آسانتر کردن سبک زندگی به طرفداران خود داده بودند و اینک این پروسه خرید با این سوئیچ‌ها در برخی از کشورها مانند بریتانیا امکان‌پذیر است.

گروه خودروسازی DS این روزها برای راحت‌تر کردن کار مشتریانش، اقدامی جالب انجام داده است. شما می‌توانید دست در کیف یا جیبتان کرده و بدون سختی برای پیدا کردن کیف پل و جست‌وجوی کارت مورد نظرتان با سوئیچ که معمولا دم دست‌ترین ابزار درون کیف یا جیبتان محسوب می شود خرید کنید.

در این روش خودرو به یک تراشه پرداخت مجهز می‌شود که می‌تواند توسط حسگرهای دستگاه دریافت شناسایی شود. این عملکرد مشابه سامانه‌ایست که اخیرا در گوشی‌های اندروید یا اپل ارائه شده است.

با این سوئیچ‌ها می‌توان بین ۱۵ هزار تا ۴۵ هزار پوند خرید کرد. اولین سری این سوئیچ‌ها روی مدل‌های DS ۳ , DS۷ ارائه می‌شود.

گزارش نمایشگاه خودرو تبریز (۱۱)/ DS برای اولین بار به تبریز آمد

خدمات پرميوم برند خاص فرانسوي

DS3 صاحب برترین موتور سال 2017

DS7 نخستین خودرو خودران گروه PSA

تقابل DS5LS تازه وارد و کیا اپتیما JF پرفروش

DS4 کراس بک ، خودرویی خاص با شرایط فروش ویژه

شاخ به شاخ DS6 و ب ام و X1

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!