پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیر_عامل_ایران_خودرو_یکه_زارع

قرارداد پژو با ایران خودرو در شرف امضا، آلمان ها هدف بعدی هستند

مدیر عامل ایران خودرو ضمن طی شدن مراحل نهایی قرارداد پژو با ایران خودرو اعلام کرده است که سعی دارد با یک شرکت اروپایی مانند مرسدس بنز یا فولکس واگن وارد همکاری شود. یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اینکه بعد از موافقت‌های خوبی که انجام شد کشورهای مختلف علاقه‌مند برای حضور در […]

سهیل زنگنه
پنجشنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۴

مدیر عامل ایران خودرو ضمن طی شدن مراحل نهایی قرارداد پژو با ایران خودرو اعلام کرده است که سعی دارد با یک شرکت اروپایی مانند مرسدس بنز یا فولکس واگن وارد همکاری شود.

یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اینکه بعد از موافقت‌های خوبی که انجام شد کشورهای مختلف علاقه‌مند برای حضور در کشور ایران هستند، گفت: در حال حاضر یک شرکت عالی‌رتبه آلمانی در حوزه صنعت خودرو و دارو در ایران حضور پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود: ایران خودرو سعی دارد با یک شرکت اروپایی غیر از فرانسه ارتباط برقرار کند و ما سعی کرده‌ایم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

مدیر عامل ایران خودرو تصریح کرد: در این سفر هیات عالی‌رتبه آلمانی شرکت فولکس‌واگن و بنز حضور دارند و این در حالی است که ایران خودرو از سالیان قبل با شرکت بنز همکاری خوبی داشته و در حال حاضر قصد دارند آن را توسعه دهد.

یکه زارع تصریح کرد: ایران خودرو از مدت‌ها پیش با شرکت پژو مذاکرات خوبی داشته و تقریبا به اتمام رسیده است ولی این به معنای آن نیست که شرکت‌های دیگر غیر از فرانسه مراجعه کنند ما آنها را مد نظر قرار ندهیم.

وی یادآور شد: ایران خودرو به دنبال این است که با شرکت‌های جدید همکاری بیشتری داشته باشد.

مدیر عامل ایران خودرو توضیح داد: ما با شرکت پژو تمام اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و این قرارداد آماده امضا است و بعد از آنکه شرایط بازدید ایجاد شود به امضا خواهد رسید.

یکه زارع اظهار داشت: ایران خودرو با شرکت پژو یک قرار داد 50،50 منعقد خواهد کرد ولی باز هم تاکید می‌کنم که این به معنای این نیست که در صورت پیشنهاد بهتر قراردادی منعقد نکنیم.

جزئیات مذاکرات خودرویی هیئت آلمانی و ایرانی

تعرفه گمرگ خودروسازان خارجی متفاوت می شود

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی