پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شرکت ساپکو

نخستين نشست مشترک سازندگان پلتفرم جديد ایران خودرو

نخستين نشست مشترک سازندگان پلتفرم جديد ایران خودرو با حضور سازندگان تراز اول جهاني و بیش از 80 سازنده توانمند داخلي چهارشنبه، سوم آبان ماه سال جاری در شركت ساپكو برگزار مي شود که به تفصیل در ذیل توضیح داده می شود. به گزارش ايكوپرس، گروه صنعتي ايران خودرو با همكاري شركت پينين فارينا كه […]

امیر
دوشنبه - ۱ آبان ۱۳۹۶

نخستين نشست مشترک سازندگان پلتفرم جديد ایران خودرو با حضور سازندگان تراز اول جهاني و بیش از 80 سازنده توانمند داخلي چهارشنبه، سوم آبان ماه سال جاری در شركت ساپكو برگزار مي شود که به تفصیل در ذیل توضیح داده می شود.

به گزارش ايكوپرس، گروه صنعتي ايران خودرو با همكاري شركت پينين فارينا كه از طراحان داراي كلاس جهاني طراحي خودرو است، به همراه سازندگان و طراحان توانمند داخلي، توسعه پلتفرم براي تنوع بخشي به سبد محصولات را آغاز كرده است.

برهمين اساس و به منظور تحقق اهداف در بخش طراحي پلتفرم و توسعه محصول، نخستين نشست مشترك سازندگان پلتفرم جديد با عنوان «Early Supplier Involvement» با حضور نمايندگاني از شركت پينين فارينا و نمايندگان شركت‏هاي طراح و سازندگان داخلي و خارجی، صبح روز چهارشنبه سوم آبان ماه در محل سالن اجتماعات ساپكو برگزار مي شود.

برمبناي اين گزارش، اين نشست فرصتي مناسب براي ايران خودرو و شركت پينين فارينا خواهد بود تا به تمامي تامين كنندگان داخلي و خارجي علاقه‏مند، اهداف فني و برنامه زماني پروژه پلتفرم جديد ايران خودرو را معرفي كنند.

پلتفرم جديد ايران خودرو شامل طيف كاملي از خودروهاي بنزيني، هيبريدي و الكتريكي در كلاس هاي سدان، هاچ بك،‌ كراس اوور و وانت خواهد بود.

ساپکو به عنوان شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو می باشد که این نشست در این شرکت برگزار خواهد شد.

فروش نقدی و اقساطی محصولات شاسی بلند ایران خودرو (آبان 96)

فروش فوری محصولات ایران خودرو (آبان 96)

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (آبان 96)

پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو (آبان 96)

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی