برگزاری دومین المپیاد پذیرش کارشاسان توسط سایپا یدک

برگزاری دومین المپیاد پذیرش کارشاسان توسط سایپا یدک با هدف افزایش کیفیت خدمات و بالا بردن سطح مهارت کارشناسان پذیرش، چهارم آبان ماه به طور همزمان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در 21 مرکز در سراسر کشور برگزار ‌شد که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از سایپا نیوز؛ این المپیاد با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مشتری‌مداری، افزایش دانش فنی و مهارت‌های ارتباطات انسانی، ارزش گذاری به جایگاه کارشناسان پذیرش به عنوان افراد کلیدی در ارائه خدمات پس از فروش به مشتری، ایجاد انگیزه‌ شغلی افراد شرکت کننده و شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود عملکرد آنها در بخش‌های فنی، مهارتی، ارتباطی و امکان هم اندیشی و تبادل اطلاعات بیشتر شرکت کنندگان و حوزه‌های فنی آموزشی شرکت در سطح شبکه نمایندگی‌های سایپا برگزار شد.

این المپیاد با مطالعه و الگو‌برداری از تجربیات دیگر المپیادهای داخلی و خارجی برگزار ‌شد که بخشی از آزمون به صورت ویدئو کوئیز (آزمون از طریق فیلم پرسش و پاسخ) برای اولین بار در سایپایدک انجام شد.

بنابراین گزارش، المپیاد کارشناسان پذیرش در دو مرحله برگزار می شود که در مرحله اول، آزمون تعیین سطح کتبی به صورت الکترونیکی(شامل مهارت های فنی و مهارت ارتباطی و فرایندی) بطور همزمان در سراسر کشور برگزار شد. در مرحله دوم نیز آزمون به صورت کتبی, ویدئو کوئیز و کارگاهی در قالب ایفای نقش با داوری و مشاوره اساتید دانشگاهی و هنری در مرکز آموزش سایپایدک در دی ماه اجرا خواهد شد.

یادآور می‌شود محتوای آزمون المپیاد کارشناسان پذیرش بر اساس دوره‌های آموزش مطابق استاندارد شرکت و دستورالعمل و رویه‌های اجرایی و بخشنامه‌های مرتبط با فرایند پذیرش تا ترخیص در نمایندگی و اصول مشتری مداری تهیه شده است.

پیشتازی صادرات قطعات سایپا یدک

سایپا یدک آماده ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی

همایش عاملیت های فروش قطعات سایپا یدک

رشد 37 درصدی فروش قطعات سایپا یدک

سایپا یدک به خودروهای زامیاد خدمات ویژه می دهد

رشد 4 درصدی رضایت مشتریان از سایپا یدک

رتبه برتر سایپا یدک در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

فروش و نصب قطعات آپشن‌ محصولات سایپا با گارانتی سایپا یدک

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!