کرمان موتور با افزایش تولید جک S3 و اکسنت رکورد می زند

تولید کرمان موتور در هفت ماه ابتدای سال جاری 40 درصد افزایش داشته. دپوی قریب به 9000 دستگاه خودرو دلیل اصلی کاهش شیفت های کاری این شرکت در آبان ماه سال جاری است که این موضوع مقطعی بوده و از ابتدای آذر ماه دوباره 2 شیفت کاری با ظرفیت کامل تولید بالغ بر 5000 دستگاه مشغول به کار می شوند.

مدیرعامل کرمان موتور گفت: در هفت ماه ابتدای سال جاری، نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 40 درصدی تولید خودرو در کرمان موتور هستیم.

سامان فیروزی، با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران و با توجه به اینکه تولید کرمان موتور طی هفت ماه ابتدای سال جاری 2 برابر نرخ رشد صنعت خودروسازی کشور رشد داشته است، اظهار داشت: کاهش شیفت های کاری در آبان ماه جاری به دلیل دپوی قریب به 9000 دستگاه خودروی تولیدی در کارخانه، مقطعی است و از آذرماه امسال دوباره تولید با دو شیفت و با ظرفیت کامل 5000 دستگاه در ماه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با تکذیب شدید برخی موضوعات و موارد مطروحه در فضای مجازی اعلام کرد که اینگونه اقدامات عوامل وطن فروش و ضدانقلاب با هدف کمرنگ کردن موفقیت ها و دستاوردهای نظام در عرصه اقتصاد ملی صورت می پذیرد.

مدیرعامل کرمان موتور متذکر شد: متاسفانه باید بگویم که موضوع القای وجود بحران در کرمان موتور و تنش در ارتباط میان این شرکت و نهادهای انقلابی و سازمان های دولتی در دستور کار ضدانقلاب قرار گرفته است، در حالیکه هم اکنون این شرکت در بهترین شرایط کاری خود از بدو آغاز فعالیت هایش در 20 سال گذشته قرار دارد.

گزارش خودرو

وی تغییر برنامه تولید ماهیانه با توجه به موجودی انبارها و پارکینگ و تعهدات شرکت کرمان موتور را امری کاملاً طبیعی خواند و تصریح کرد: جای تعجب و تاسف دارد که ضدانقلاب با هدف تشویش اذهان مردم، اقدام به انتشار مکاتبات داخلی شرکت کرمان موتور با تفاسیر و توضیحات غیر واقعی و انتشار اخبار کذب می کند.

فیروزی ادامه داد:درج مطالب و موارد ذکر شده در فضای مجازی کذب محض بوده و کرمان موتور با هیچ یک از نهادها و یا ارگان های دولتی مشکلی نداشته و همواره از حمایت آنها نیز برخوردار بوده است. ما به هموطنان عزیز اطمینان می دهیم کرمان موتور کما فی السابق خود را متعهد به مشریان عزیز می داند و تولید خود را با حداکثر توان ادامه خواهد داد.

مدیرعامل کرمان موتور در پایان خاطرنشان کرد: براساس بررسی های صورت گرفته تا پایان سال جاری به طور حتم از تولید 45 هزار دستگاه خودرو در این مجموعه عبور خواهیم کرد و در عین حال تلاش می کنیم تا با افزایش تولید هیوندای اکسنت و JAC S3 در فصل زمستان، برای اولین بار به رکورد تولید 50 هزار دستگاه خودرو در سال برسیم.

منبع: عصر ایران

هیوندای سوناتا 2018 پشت درهای بازار ایران

فروش نقدی و اقساطی هیوندای i10 (آبان 96)

پیش فروش هیوندای اکسنت (آبان 96)

رشد قابل توجه تولید خودروسازان خصوصی

پیش فروش و فروش نقدی محصولات هیوندایی کرمان موتور (آبان 96)

قیمت جدید محصولات لیفان و جک کرمان موتور (آبان 96)

کرمان موتور با هیوندای هایش به فرابورس می‌رود

دوئل کره و فرانسه در خاک ایران/ مقایسه سدان های متوسط 100 میلیونی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!