پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هیوندای سانتافه

فروش مرحله ای سانتافه (آبان 96)

فروش مرحله ای سانتافه کرمان موتور نماینده رسمی هیوندای کره در ایران به شرح و جدول ذیل در آبان ماه سال جاری اعلام می شود. کرمان موتور، طرح فروش نقدی و پیش فروش هیوندای سانتافه را آغاز کرد. در طرح ویژه نیمه دوم آبان ماه که از سوی شرکت کرمان موتور اعلام شده است، هیوندای […]

امیر
یکشنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۶

فروش مرحله ای سانتافه کرمان موتور نماینده رسمی هیوندای کره در ایران به شرح و جدول ذیل در آبان ماه سال جاری اعلام می شود.

کرمان موتور، طرح فروش نقدی و پیش فروش هیوندای سانتافه را آغاز کرد.

در طرح ویژه نیمه دوم آبان ماه که از سوی شرکت کرمان موتور اعلام شده است، هیوندای سانتافه با قیمت 249 میلیون و 900 هزار تومان عرضه می شود.
در فروش نقدی که تحویل یکماهه برای آن در نظر گرفته شده است، خریدار می بایست تمام مبلغ خودرو را به صورت یکجا به حساب شرکت واریز نماید.
در طرح پیش فروش شاسی بلند هیوندای که به صورت 2 و 3 مرحله ای برنامه ریزی شده است، شما می توانید با واریز 100 و 70 میلیون تومان صاحب هیوندای سانتافه با زمان تحویل دی، بهمن و اسفند شوید.
از نکات جذاب طرح جدید کرمان موتور باید به تخفیف 1 میلیون 500 هزار تا 2 میلیون 500 هزار تومانی در کنار سود مشارکت 15 درصدی اشاره کرد.

فروش مرحله ای سانتافه (آبان 96) :

فروش مرحله ای سانتافه

فروش مرحله ای سانتافه

بررسی اجمالی سانتافه :

هیوندای سانتافه در بازار ایران دارای پیشرانه 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ به حجم 2359 سی سی است. این موتور می‌تواند حداکثر قدرت و گشتاور به ترتیب 190 اسب‌بخار و 245 نیومتر در دورهای 6300 و 4250 دور در دقیقه ایجاد کند. این قدرت توسط گیربکس 6 سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو انتقال پیدا می کند.هیوندای سانتافه با اتاق 7 نفره و گارانتی شرکتی مجهز به 3 رادار، دنده پشت فرمان، 11 ایربگ، هشدار نقطه کور، 5 گرم کن و 2 سرد کن، مانیتور بزرگ اینفینیتی، ساب جلو و عقب، دوربین 360 درجه، سیستم پارک اتوماتیک 4 حالته، در صندوق عقب برقی، فرمان 3 حالته، پرده جانبی، سقف پاناروما، کی لس، اتولایت، شیشه شور چراغ جلو، سنسور باران، ESP، شیب سنج، اتوهلد و ترمز دستی برقی است.هیوندای دارای شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش با بیش از 60 نمایندگی در 25 استان کشور است و همچنین علاوه بر واردات قطعات از طریق نماینده اصلی، تامین قطعات از سوی واردکنندگان متفرقه نیز کار را برای سانتافه سواران آسوده کرده است.

کرمان موتور با افزایش تولید جک S3 و اکسنت رکورد می زند

پیش فروش و فروش نقدی محصولات هیوندایی کرمان موتور (آبان 96)

قیمت جدید محصولات لیفان و جک کرمان موتور (آبان 96)

فروش نقدی و اقساطی محصولات لیفان و جک کرمان موتور (آبان 96)

کرمان موتور با هیوندای هایش به فرابورس می‌رود

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی