نامه مدیرعامل سایپا به مدیرعامل ایران خودرو

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی پیامی به مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص)و امام صادق (ع) از همکاری بین این دو گروه صنعتی استقبال کرد که متن نامه به این شرح می باشد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از سایپا نیوز،در بخشی از این پیام آمده است: ان شاا.. با همکاری در بخش های مختلف از جمله طراحی وتوسعه، استفاده از تجارب موجود و همچنین همراهی و یاری در زمینه رفع نیازهای مشتریان داخلی و توسعه بازارهای صادراتی بتوانیم روزهای بهتری برای صنعت خودرو داخلی رقم بزنیم.
متن کامل پیام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس هاشم یکه زارع

مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران خودرو

با سلام و احترام؛

ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) از مرحمت و لطف جنابعالی در خصوص ارسال پیام تبریک انتصاب اینجانب که بسیار دلگرم کننده و موجب خرسندی بنده و همکاران گروه خودروسازی سایپا بود تشکر می نمایم.

بی شک همانگونه که به درستی اشاره فرمودید صنعت خودرو، تنها بر دوش سرمایه‌های انسانی فعال و خلاق این صنعت می‌تواند به تعالی و پیشرفت قابل قبول برسد. ان­شاءا… با همکاری در بخش های مختلف از جمله طراحی وتوسعه، استفاده از تجارب موجود و همچنین همراهی و یاری در زمینه رفع نیازهای مشتریان داخلی و توسعه بازارهای صادراتی بتوانیم روزهای بهتری برای صنعت خودرو داخلی رقم بزنیم.

آرزوی سلامتی و توفیق حضرتعالی، مدیران بزرگوار و پرسنل محترم گروه صنعتی ایران خودرو را از خداوند متعال در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) داریم.

                                                                                                                   محسن جهرودی

                                                                                                      مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

سایپا صادرکننده نمونه در دو بخش خودرو و قطعات یدکی

محصولات خانواده X100 سایپا ٢ ستاره مي شوند

تبدیل شدن سایپا به برند ارزشمند خودروسازی کشور

حمایت مجلس از نگاه مثبت مدیریت جدید سایپا به حوزه تولید و کیفیت

راه اندازی مجتمع های منطقه ای سایپا برای تسریع در تحویل خودرو

عدم ورود خودروهای جدید سایپا بدون تست ایمنی و کیفی در بازار

احتمال مشارکت در پلت فرم مشترک بین سایپا و ایران خودرو

سایپا در مسیر قانون مداری

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. علی علی اکبرزاده الرد

    سلام بنده پارسال یک دستگاه خودروساینا s ثبت‌نام کردم ازمن 40میلیون گرفتید و گفتید 12ماه بعددعوت نامه میاد ولی 14ماه شدودعوت نامه آمدتا7و8آذر ماه وقت واریزپول بود رفتم پول واریزکنم گفتن سایت قطع است آمدم تهران التماس کردم گفتن فرم پرکن تاچندروزدیگردعوت نامه میاد بعدهم گران کردن توان پرداخت پول قبلی راباهزارمصیبت جورکردبودم خوب الان گران شده خواهش میکنم توراخدامشکل من حل کنید لااقل تیبابدی یاساینامعمولی بدهید تا من هم پرداخت کنم 16ماه من پول واریزکردم خواهش میکنم بادرخواست موافقت کنید باتشکر تاعمرباقی است دعا گوی شما خواهیم بود من به شغل قالیبافی مشغول هستم خداشاهد درآمد کم داریم الان ازبانک وام گرفتم قرض گرفتم پول قبلی درست کرده بودم بدبختانه ازشانس بعدمن سایت قطع کرده بودن