صادرات محصولات سایپا به کشور لبنان

گروه خودروسازی سایپا سومین محموله صادرات محصولات خود را به کشور لبنان ارسال کرد که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو :

در مراسمی که باحضور معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا و جمعی از معاونان و مدیران این مجموعه برگزار شد، گروه سایپا سومین محموله صادراتی خود به تعداد 100 دستگاه خودرو ،شامل خودروهای وانت ریچ، برلیانس H220، H230، H320 و H330 و همچنین خودرو آریو را به کشور لبنان صادر کرد.
گروه خودروسازی سایپا به عنوان نخستین شرکت خودروساز ایرانی است که در کشور لبنان توانسته محصولات خود را عرضه وبرند ایرانی سایپا را تثبیت کند.
گروه سایپا در حال حاضر شش نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود را در کشور لبنان به صورت فعال در اختیار دارد که فروش محصولات را بر عهده دارند و نمایندگی مرکزی مکانیکاگروپ در بیروت به مساحت 10 هزار متر مربع و در 9 طبقه، وظیفه ارائه خدمات فروش و پس از فروش محصولات سایپا را برعهده دارد.
در این مراسم معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا در سخنانی گفت: بازار کشور لبنان به دلیل وجود خودروهای بسیار مدرن و به روز، شرایط رقابتی دشواری دارد اما گروه خودروسازی سایپا توانسته در این بازار به خوبی فعالیت کند.
محسن جوان اظهارکرد: یکی از عوامل موفقیت گروه سایپا در بازار لبنان، سطح رضایت مشتریان از محصولات گروه است که با برخورداری از فاکتورهای رقابتی نظیر قیمت اقتصادی، مصرف سوخت مناسب و برخورداری از امکانات و قابلیت های روز، می توانند در این بازار حضور داشته باشند.
وی افزود:  با توجه به  صادرات 400 دستگاه خودرو در سال جاری میلادی ، قرار است در سال 2018 بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، تعداد هزار و 500 دستگاه خودرو از محصولات گروه به کشور لبنان صادر گردد .
معاون صادرات گروه خودروسازی سایپا در ادامه با بیان این که یکی از کارهای مهم سایپا در بازار لبنان معرفی برند بوده است، تصریح کرد: قصد داریم در آینده همزمان با عرضه خودروهای کوییک و ساینا اتوماتیک در ایران، این دو خودرو را در کشور لبنان نیز عرضه کنیم.

موفق عمل کردن سایپا در تحقیق و توسعه محصولات

فروش فوری سراتو آپشنال سایپا با 8 میلیون تخفیف (آذر 96)

سایپا در سومین دوره نمایشگاه خودرو و قطعات هرمزگان

حمایت سایپا از قطعه سازانی که به دنبال افزایش کیفیت هستند

انتصاب های هوشمندانه جهرودی مدیر عامل سایپا

تخفیف ویژه سایپا برای مالکان برلیانس سری H در طرح پاییزی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!