۵۰ هزار تومان جریمه در انتظار خودروهای دودزا

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن اعلام تشدید برخورد با خودروهای دودزا به دلیل افزایش آلودگی هوا، از جریمه ۵۰ هزار تومانی خودروهای دودزا خبر داد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا اظهار کرد: طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا به دلیل افزایش آلودگی‌ هوا در شهرهای تهران، اصفهان، ارومیه، مشهد، تبریز، اهواز، اراک،کرج، قزوین و بجنورد اجرا می شود.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در کلانشهرها، افزود: اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل تا زمانی که کمیته اضطرار وضعیت هوا را سالم اعلام کند، ادامه دارد.

وی با بیان اینکه خودروهای دودزا 50 هزار تومان جریمه می شوند، گفت: خودروهای دودزا متوقف و پلاک آن‌ها اخذ می شود و جای آن پلاک تعمیری نصب و برای رفع مشکل دودزایی به تعمیرگاه اعزام می شوند.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بیان داشت: از ابتدای سال حدود 6 هزار و 800 پلاک تعمیری بر روی خودروهای دودزا نصب شده و در کل کشور از ابتدای سال تاکنون برای خودروهای فاقد معاینه فنی 4 میلیون  برگه جریمه صادر شده است.

فردا اخرین مهلت بخشودگی دو برابری جریمه خودروها

ارتقاء استاندارد خودروهای داخلی علاج آلودگی هوا

تشدید برخورد با مخدوش کنندگان پلاک خودرو

کاهش سقف سرعت مجاز در جاده های کشور

کدام شهرها بیشترین آمار ضبط گواهینامه رانندگی را داشته اند؟

تخلفات موتورسیکلت ها از امروز به صورت مکانیزه ثبت می شود

وزن کشی خودروهای سنگین در مبادی ورودی تهران

جریمه 50 هزار تومانی به ازای هر روز نصب پلاک تعمیری

نظر شما !!