پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

singapore-airlines-خطوط هوایی سنگاپور

راحتی خطوط هوایی با ب ام و

تاریخ خطوط هوایی سنگاپور به ماه می سال 1947 باز می گردد ، از آن زمان تا به امروز این خط هوایی بسیاری از اولین ها را به نام خود ثبت کرده است ، آنها اولین خط هوایی بودند که تلفن های حین پرواز ماهواره ای را راه اندازی کردندو اولین خطوط هوایی بودند که […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

تاریخ خطوط هوایی سنگاپور به ماه می سال 1947 باز می گردد ، از آن زمان تا به امروز این خط هوایی بسیاری از اولین ها را به نام خود ثبت کرده است ، آنها اولین خط هوایی بودند که تلفن های حین پرواز ماهواره ای را راه اندازی کردندو اولین خطوط هوایی بودند که از ایرباس A380 استفاده کردند.

حالا پس از شصت و شش سال ، خطوط هوایی سنگاپور (SQ) می خواهد با معرفی نسل بعدی کابین های اقتصادی ، بیزینس و درجه یک ، یکی دیگر از اولین ها را نیز به نام خود بزند. آنها در حال حاضر ناوگانی از 102 هواپیما دارند که به طور متوسط کمتر از هفت سال سن دارند ، یکی از جوان ترین و بهینه ترین ناوگان های این صنعت ، ولی این بدین معنا نیست که آنها نمی توانند به نوآوری ادامه دهند.

سپتامبر جاری ، کابین های جدید برای پروازهای خطوط هوایی سنگاپور به لندن راه اندازی می شود. صندلی ها و تفریحات حین پرواز جدید و خدمات جدید رونمایی می شود. نگاه نزدیک تری می اندازیم به اینکه این محصول جدید چه شکلی خواهد داشت.
راحتی صندلی خطوط هوایی سنگاپور به محصول ب ام وsingapore-airlines-new-first-class-seat-suite-2
پروژه نسل بعدی کابین های این خط هوایی تقریبا یک سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری به روی هواپیمای بویینگ 777-300ER می باشد. این برنامه در سالهای آتی به روی هواپیمای ایرباس A350 نیز عملی شود. در حال حاضر ، سنگاپور درباره آپدیت کردن ناوگان های دیگرش که شامل A380 نیز می شود ، چیزی بیان نکرده است اما پیش بینی می شود بقیه هواپیما ها نیز به زودی آپدیت شوند. اگرچه ، هواپیماهای A380 این شرکت هوایی به جای صندلی های درجه یک سوییت دارد ، بنابراین خیلی مشخص نیست که این سوییت ها با صندلی های بیزینس و اقتصادی آپدیت شوند یا خیر. SQ با شرکت های طراحی مشهور جهان نظیر BMW با همکاری جیمز پارک در تدارک ساخت صندلی کلاس های درجه یک ، بیزینس و اقتصادی بر اساس سیستم IFE هستند.

در یک مصاحبه خبری مدیر بازرگانی خطوط هوایی سنگاپور ، مارک سویی وا اعلام کرد : “سرمایه گذاری قابل توجه به روی نسل بعدی از محصولات کابین ما ، تعهد ما را نسبت به نوآوری محصول و پیشروی تضمین می کند و اعتماد به نفس ما را برای خدمات کامل مسافرت هوایی در آینده نشان می دهد” وی همچنین اعلام کرد :”توجه بخصوصی به روی ارگونومیک بودن ، راحت بودن و طراحی این کابین ها صورت گرفته است همچنین نحوه زندگی و علایق مشتریان نیز در نظر گرفته شده. برنامه ای که ما برای طراحی این کابین ها داشتیم ، ایجاد یک راه عالی برای پرواز بهتر بود. ما مطمئن هستیم که به این هدف رسیده ایم. “

تا جایی که در تصاویر و ماکت های این کابین ها مشخص است ، این محصول جدید همه را متحیر خواهد کرد. در ادامه تصاویری از کلاس درجه 1 و را خواهید دید.

راحتی صندلی خطوط هوایی سنگاپور به محصول ب ام وsingapore-airlines-new-first-class-seat-suite-2

شاید بعضی ها فکر کنند که افرادی که با کلاس افتصادی سفر می کنند این محصولات جدید شاملشان نمی شود. اما خطوط هوایی سنگاپور به فکر آنها نیز بوده. صندلی اقتصادی جدید راحتی بیشتر ، جا برای گذاشتن یا دراز کردن پا و فضای خصوصی دارد. هر صندلی دارای پشتی های صندلی جدید ارگونومیک که برای بهتر قرار گرفتن سر و گردن تنظیم می شود. این کلاس پرواز دارای مانیتور 11.1 اینچ و گوشی های هد ست لمسی می باشد.

راحتی صندلی خطوط هوایی سنگاپور به محصول ب ام وsingapore-airlines-new-economy-2

برچسب‌ها : ب ام وهواپیما

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی