زامیاد محصولات جدید ایویکو را در نمایشگاه حمل و نقل به خط کرد

شرکت زامیاد، تولید کننده محصولات تجاری سنگین و سبک گروه خودروساری سایپا، در غیاب دیگر زیر مجموعه سنگین ساز سایپا یعنی سایپا دیزل، حضوری پررنگ در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات شهری دارد. غرفه زامیاد در سالن 38B نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده و همه روزه از ساعت 9 صبح الی 5 عصر میزبان بازدیدکنندگان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان خودرو:

بعد از توافقات صورت گرفته و از سر گرفته شدن همکاری ایویکو و زامیاد، کشنده ها و کامیون های این خودروساز ایتالیایی دوباره در سبد محصولات زامیاد قرار گرفته اند. در غرفه زامیاد 2 کامیون کشنده ایویوکو به نمایش درآمده اند. کشنده بزرگ تر و قدرتمندتر ایویکو استرالیس نام دارد که از پیشرانه 6 سیلندر 12880 سی سی با توان 500 اسب بخار و گشتاور 2300 نیوتن متر برخوردار است. این کشنده رقبای سرسختی از جمله مرسدس بنز آکتروس و ولوو FH در بازار ایران دارد.

کشنده ایویکو

دیگر کامیون کشنده ایویکو در این غرفه، مدل معروف یوروکارگو با پیشرانه6 سیلندر 5880 سی سی 6 سیلندر است که برای مصارف سبک تر به کار گرفته می شود. پیشرانه یوروکارگو 280 اسب بخار قدرت و 930 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

وانت درکا

به سراغ محصولات تجاری سبک زامیاد می رویم. 2 دستگاه وانت باری و یک دستگاه ون، خودروهایی هستند که زامیاد به نمایشگاه حمل و نقل آورده است. وانت درکا و وانت پادرا محصولات زامیاد در گروه وانت بارهای شهری هستند.

ون ایویکو نیز که در خط تولید زامیاد ساخته می شود، آراد نام دارد. این خودرو از پیشرانه 4 سیلندر بهره می برد و سقف توانش به 143 اسب بخار می رسد. همچنین گشتاور 327 نیوتن متری آراد نیز توسط گیرباکس 5 سرعته دستی به چرخ ها منتقل می شود. ون آراد باید با رقبایی از جمله ون وانا، ون مکسوس و ون هایس برلیانس در بازار ایران رقابت کند.

زامیاد

ایران خودرو دیزل با سبدی کامل از محصولات سبک و سنگین/ پانزدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری

آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات شهری تهران

زامیاد در گردهمایی صنعتگران در تهران

شرکت زامیاد مقصد خط تولید وانت پیکاپ ریچ می شود

توسعه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با محصولات زامیاد

پادرا ، نماد قدرت و قدمت

جایگزین موتور Z24 با طراحی جدید برای شرکت زامیاد

تولید زامیاد طی دو ماه از مرز 8000 دستگاه گذشت

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!