پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رانا

فروش اقساطی رانا و محصولات خانواده ۲۰۶

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از فروش اقساطی رانا و محصولات خانواده ۲۰۶ با تحویل 20 روزه خبر داد. به نقل از ایکوپرس، مصطفی خان کرمی ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: گروه صنعتی ایران خودرو با بهره گیری از روش های متنوع فروش در تلاش است تا پاسخ گوی نیازهای طیف […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۷ مرداد ۱۳۹۴

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از فروش اقساطی رانا و محصولات خانواده ۲۰۶ با تحویل 20 روزه خبر داد.

  به نقل از ایکوپرس، مصطفی خان کرمی ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: گروه صنعتی ایران خودرو با بهره گیری از روش های متنوع فروش در تلاش است تا پاسخ گوی نیازهای طیف گسترده ای از مشتریان باشد.

  وی افزود: این بار برای رسیدن به هدف تامین نیاز اقشار با درآمد کمتر، طرح «فروش فوری اقساطی» خانواده  206 و رانا  با پیش پرداخت 50 درصد از قیمت خودرو و موعد تحویل 20 روزه را ارائه کرده ایم.

  مصطفی خان کرمی گفت: در این طرح، مابه التفاوت مبلغ خودرو به صورت اقساط و در چهار یا شش فقره چک از مشتری دریافت خواهد شد. ضمنا مراحل انجام کار از قبیل پیش ثبت نام، اعتبار سنجی و  واریزها از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می شود.

  به گفته معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، ثبت نام طرح مذکور در تمام نمایندگی ها در حال انجام است و هموطنان می توانند برای بهره مندی از مزایای این طرح، به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

  مدیر عامل ایران خودرو: بنز به صورت تمام قد وارد ایران می شود.

  پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو مرداد 94

  راضی کننده ترین خودرو ها در 4000 کیلومتر اول

  دیدگاه خود را بنویسید

  نظرات کاربران

  کیوسک مطبوعاتی