پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

X33 S

نمایشگاه خودرو اصفهان (6) / مدیران خودرو هفتمین سالگرد ورود ایکس 33 به بازار ایران را در اصفهان جشن می گیرد

حضور شرکت مدیران در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان هفتمین سالگرد ورود ایکس 33 به بازار ایران چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان از سوم لغایت ششم بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین اللملی استان اصفهان برگزار خواهد شد و شرکت مدیران خودرو نیز در سالن نقش‌جهان حضور پرنگی خواهد داشت. به گزارش […]

میلاد میرعابدینی
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۶

حضور شرکت مدیران در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان

هفتمین سالگرد ورود ایکس 33 به بازار ایران

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان از سوم لغایت ششم بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین اللملی استان اصفهان برگزار خواهد شد و شرکت مدیران خودرو نیز در سالن نقش‌جهان حضور پرنگی خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی مدیران خودرو، چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان از سوم لغایت ششم بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین اللملی استان اصفهان برگزار خواهد شد و شرکت مدیران خودرو نیز در سالن نقش‌جهان حضور پرنگی خواهد داشت. شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد هفتمین سال عرضه یکی از پرفروش ترین شاسی بلند های تولیدی بازار خودرویی ایران را در کنار 33 خانواده وفادار جشن گرفته و از آنها قدردانی بعمل بیاورد. ایکس33 یکی از پرطرفدار ترین شاسی‌بلندهای تولید شده در ایران است که با استقبال خوبی از سوی ایرانیان توانست به یکی خودرو های محبوب در سگمنت قیمتی خود تبدیل شود.

این برنامه در روز ابتدایی نمایشگاه با حضور مدیران ارشد، اعضای هیئت مدیره، نمایندگان منتخب و 33 خانواده ایکس33 سوار برگزار خواهد شد. همچنین در خلال این برنامه در نتیجه جستجوی بیشترین پیمایش صورت گرفته با ایکس 33 و کمپین ” از زمین تا ماه با ایکس33″ مالک خودرویی که بیشترین پیمایش را با آن داشته است معرفی و از او تقدیر به عمل خواهد آمد.

غرفه مدیران خودرو-نمایشگاه خودرو اصفهان

چیدمان غرفه مدیران خودرو در چهاردهمین نمایشگاه خودرو اصفهان

در این دوره از نمایشگاه خودرو اصفهان، مدیران خودرو کلیه محصولات خود را با دو برند ام وی ام و چری و در قالب محصولات X33s، X22، 315 اکسلت، آریزو5 توربو، تیگو5 جدید و تیگو7 را به نمایش خواهد گذاشت . همچنین یک خودرو ایکس33 اِس در قالب نمایشی آفرودی و آریزو برقی نیز در این غرفه حضور دارند تا افق های روشن تری برای تکمیل سبد محصولات مدیران خودرو نوید بخش باشند.

شرکت مدیران خودرو از سال 1383 فعالیت خود را در منطقه بم استان کرمان با راه اندازی خط تولید خودرو های سواری آغاز کرده و تا کنون بیش از 300 هزار دستکاه از محصولات این شرکت توسط ایرانیان خریداری و مورد استفاده قرار گرفته است. برند چری نیز که به دنبال حضوری پر رنگ در عرضه بین الملل و استفاده از فناوری های روز دنیا و ارائه یک تجربه رانندگی لذت بخش به مشتریان ایرانی است تاکنون محصولاتی را تحت عناوین آریزو و تیگو به بازار ایران عرضه داشته است و سعی دارد با بکار گیری آخرین تکنولوژی و فناوری های روز دنیا محصولاتی در سطوح بالاتری را به مشتریان ایرانی عرضه نمایند.

نمایشگاه خودرو اصفهان (5) / مانور کرمانی ها در اصفهان

نمایشگاه خودرو اصفهان (4) / آرین موتور با میتسوبیشی به اصفهان می آید

نمایشگاه خودرو اصفهان (3) / اولین حضور بی وای دی S7 در اصفهان

نمایشگاه خودرو اصفهان (2) / محصول جدید لوکسژن در راه اصفهان

نمایشگاه خودرو اصفهان (1) / دورهمی خودرویی ها در نصف جهان

رقابت چینی ها در آسمان هفتم/ مقایسه چری تیگو7 و بی وای دی S7

بررسی فنی ام وی ام X33S / دنده سنگین ام وی ام برای عبور از سربالایی رقابت!

آریزو 5 بخریم یا فاو بسترن B30؟/ چینی هایی که سرشان به تنشان می ارزد!

گرمای بازار چینی ها، در زمستان سخت خودروهای وارداتی/گفت و گو با بابک صدرایی مدیر بازاریابی چری

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی