تنوع در سبد محصولات سایپا

با تدبیر شرکت های خودروسازی به ویژه سایپا شاهد تحول و نوآوری و ‌تنوع سبد محصولات در خودروسازی کشور هستیم و تنوع محصول در سایپا کاملا مشهود است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو :

سعید زرین فر در جریان بازدید از غرفه گروه سایپا در دومین نمایشگاه خودرو بوشهر، نقش سایپا را در صنعت خودروی کشور بسیار برجسته دانست و گفت: سایپا از خودروسازان موفق کشور است که محصولات متنوعی در راستای نیاز بازار خودرو و سلیقه و خواست مشتریان تولید و عرضه می کند و در تنوع و توسعه محصول متناسب با توان مالی اغلب مردم عملکرد موفقی داشته است.

وی افزود: سایپا در مسیر توسعه محصول تحول آفرین بوده و تنوع محصول این خودروساز در رده های مختلف قیمتی بسیار مثبت و‌کاملا” مشهود است که نوید بخش آینده خوب صنعت خودروی کشور است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر با تاکید بر اینکه صنعت خودرو در کشور ما پس از برجام از شرایط مناسبی برخودار شده است، تاکید کرد: سایپا در راستای اقتصاد مقاومتی و افزایش سطح اشتغال در جامعه نقش پررنگی دارد و باتوجه به تولیدات متنوع در این خودروساز، تاثیر سایپا در صنعت کشور بسیار گسترده و‌ مثبت ارزیابی می شود.
زرین فر با اشاره به تاثیرحضور سایپا در دومین نمایشگاه خودرو، قطعات و‌ صنایع وابسته بوشهر تصریح کرد: سایپا با حضور پرقدرت خود در این نمایشگاه تاثیر بسزایی خواهد داشت و باعث جذب مخاطبان و‌ بازدیدکنندگان زیادی به نمایشگاه خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: رویکرد و‌ جهت گیری فعلی سایپا در افزایش سبد محصولات و ‌ارتقای کیفیت خودروهای تولیدی رویکردی توسعه گرا و رو به جلو است و ‌امیدواریم که با اتکا به دانش متخصصان داخلی و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، شاهد پیشرفت های چشمگیرتر سایپا در صنعت خودرو باشیم.

فروش نقدی و فوری برلیانس با موتور جدید 1650 سی سی

تولید برلیانس با موتور و گیربکس جدید

رکورد جدید پارس خودرو در تولید

محصولات سایپا همگام با نیاز بازار

رکوردشکنی مجدد گروه خودروسازی سایپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!