پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رامتین اسماعیلی

برنامه رنو پارس برای توسعه قطعه سازان ایران

مدیرعامل رنو پارس طی سخنرانی خود در پنجمین کنفرانس صنعت خودرو ایران، به برنامه ویژه رنو پارس برای توسعه قطعه سازان ایرانی اشاره کرد و راه کارهای این شرکت را برای این برنامه که امسال شروع شده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت، شرح داد. رامتین اسماعیلی مدیرعامل رنو پارس در سخنرانی خود در […]

میلاد میرعابدینی
چهارشنبه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

مدیرعامل رنو پارس طی سخنرانی خود در پنجمین کنفرانس صنعت خودرو ایران، به برنامه ویژه رنو پارس برای توسعه قطعه سازان ایرانی اشاره کرد و راه کارهای این شرکت را برای این برنامه که امسال شروع شده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت، شرح داد.

رامتین اسماعیلی مدیرعامل رنو پارس در سخنرانی خود در پنجمین کنفرانس صنعت خودرو ایران از برنامه ویژه رنو پارس برای قطعه سازان ایرانی خبر داد و گفت: این برنامه شامل همکاری با قطعه سازان در چهار جنبه است. تیم کیفیت ما قطعه سازان را برای افزایش کیفیت قطعه و پروسه کمک می کنند. تیم خرید ما برای رقابت پذیری، تیم مهندسی برای توسعه پروژه ها و در نهایت تیم تولید برای توسعه پروسه های تولید قطعه‌سازان را کمک می‌کنند. این برنامه امسال شروع شده و در آینده توسعه خواهد یافت.

او گفت که مهمترین هدف رنو پارس از زمان تاسیس، داخلی سازی قطعات بوده و این شرکت موفق شده با همکاری بیش از ۶۰ قطعه ساز توانمند ایرانی سطح داخلی سازی را به ۶۰ درصد برساند.

او‌ با اشاره به اینکه خودروهای تولید داخل رنو همیشه در صدر کیفیت بوده اند گفت: ما از ابتدا در کنار قطعه سازان بوده ایم و آنها را برای ارتقا کیفیت کمک کرده ایم. مهندسان کیفیت ما در کنار خط تولید قطعه سازان ماندند و آنها را حمایت کردند تا به نتیجه مورد نظر برسند.

اسماعیلی اضافه کرد: قطعه سازان ایرانی باید رقابت پذیری را ارتقا دهند، این کلید موفقیت در صنعت خودرو ایران است.

اسماعیلی با اشاره به زیرساخت های مهم در ایران گفت: انرژی ارزان و نیروی انسانی ماهر ثروت است، اما برای رسیدن به رقابت پذیری باید پروسه‌ها تقویت شوند. مدیریت کیفیت و همچنین داخلی سازی عمیق بسیار مهم است.

او با بیان اینکه رنو پارس با برنامه های جامع حمایتی در کنار قطعه سازان قرار دارد گفت: مسلما ما نیز به عنوان خودروساز برای تولید خودروهای با کیفیت به حمایت قطعه سازان نیاز داریم.

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو/ فرصت های شغلی رنو در ایران 10 برابر می شود

آغاز به کار پنجمین همايش بين المللي صنعت خودرو / رتبه شانزدهم ایران در خودروسازی

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو/ مخالفتی برای ظهور قطب سوم در خودروسازی نیست

زمانی که طلا نیست!/نگاهی به روند کند تصمیم گیری در خصوص قرار داد همکاری رنو با ایدرو

2017 موفق ترین سال حضور رنو در ایران/ رکورد تولید، فروش و سهم رنو پارس از بازار ایران شکسته شد

ایران در جایگاه هشتم بازارهای بزرگ رنو فرانسه

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی