گردهمایی ایکس33 اس سواران در پارک آبشار تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، پس از برگزاری موفقیت آمیز سری نخست گردهمایی در روز 28 مهر 96، پس از گذشت 4 ماه، جمعه 27 بهمن 1396 برای بار دوم گردهمایی ایکس33اس سواران در پارکینگ شماره 3 پارک آبشار تهران برگزار شد و تعدادی از اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو گرد هم آمدند.

گردهمایی ایکس 33 سواران

شاید به جرات بتوان ام‌وی‌ام ایکس33 را از اولین خودروهای شاسی بلندی پرطرفدار تولیدی نام برد که توانست در طی حضور مداوم خود در بازار ایران و عرضه سه نسل مختلف خود طرفداران زیادی را به خود معطوف کند. عرضه این محصول در کنار افزایش تولید و کیفیت روز به روز آن گواه موفقیت این شاسی بلند شهری است.

گردهمایی ایکس 33 سواران جمعه 27 بهمن ماه، تعدادی از مالکان ایکس33اس در پارکینگ پارک آبشار گرد هم آمدند تا تجربیات و دانسته های خود را به اشتراک بگذارند. با توجه به هماهنگی های انجام شده، در این گردهمایی مدیر بازاریابی برند ام وی ام نیز حضور داشت تا از نزدیک شنونده صحبت های مالکان حاضر باشد و تعاملی سازنده بین شرکت و تیم هواداران این خودرو را رقم بزند.

گردهمایی ایکس 33 سواران

همچنین کارشناسان باشگاه مشتریان شرکت و واحد ارتباط با مشتری شرکت مدیران خودرو نیز حضور پررنگی داشتند و مشارکت قابل توجهی در بحث و گفتگوهای انجام شده از خود نشان دادند. در کنار این تیم، دو خودرو امداد نیز با هدف پاسخگویی به سوالات احتمالی آنها از طرف شرکت مدیران خودرو در این جمعه حاضر شدند و نکاتی را در خصوص نگهداری و تعمیرهای دوره ای یادآور شدند.

گردهمایی ایکس 33 سواران

حضور جناب آقای زندیه به عنوان یکی از مشتریان وفادار شرکت مدیران خودرو که اخیرا در نمایشگاه خودرو اصفهان از ایشان تقدیر به عمل آمد نیز از دیگر قسمت های جذاب این گردهمایی بود. اشتراک گذاری دانسته های سفر و برخی باید‌ها و نباید‌های ضروری در این جمع دوستانه انجام شد تا لذت سفر با این شاسی بلند پرطرفدار لذت بخش تر باشد.
توجه و رویکرد شرکت مدیران خودرو در همراهی و حضور مستمر در مراسم های گردهمایی مالکان خودروهای برند ام وی ام، بهبود مستمری را باعث شده است که در نهایت منتج به ارتقاء جایگاه مشتریان، تکریم و پیگیری اولویت های آنان شده است.

گردهمایی ایکس 33 سواران

توجه به این امر حائز اهمیت می باشد که امروزه حفظ و نگهداشت سرمایه های یک شرکت که مشتریان آن می باشد، می تواند مهمترین اولویت سازمانی شمرده شود و تضمینی برای ارتقاء و ثبات تصویر ذهنی ارزشمند و قابل اطمینان به حساب آید.
در انتهای مراسم نیز از طرف شرکت مدیران خودرو هدایایی به رسم یادبود به مالکان خودرو ایکس 33 اهدا شد.

تست فنی MVM X33 جدید در جاده و پیست + آلبوم تصاویر

تست و بررسی ام وی ام X33 اتوماتیک

نمایشگاه خودرو اصفهان (6) / مدیران خودرو هفتمین سالگرد ورود ایکس 33 به بازار ایران را در اصفهان جشن می گیرد

عرضه موفق سه نسل ایکس33 ، نتیجه تحقیق و توسعه مدون

نمایشگاه خودرو اصفهان (۹) / ٧ سالگي حضور MVM X33 در ايران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!