افزایش ظرفیت ناوگان ریلی تهران با ورود واگن های جدید به مترو

طی هفته آینده 28 واگن جدید و 16 واگن اورهال شده قطار مترو به ناوگان ریلی پایتخت وارد خواهد شد. با ورود ۴۴ دستگاه واگن به خطوط مترو تهران، ظرفیت ناوگان ریلی تهران بالغ بر ١٧٤ هزار نفر در روز افزایش پیرا می کند.

محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه توسعه حمل‌و‌نقل عمومی و افزایش کیفیت خدمات دهی به شهروندان در دستور کار شهرداری تهران است، تصریح کرد: طی هفته آینده 28 واگن جدید و 16 واگن اورهال شده قطار مترو به ناوگان ریلی پایتخت وارد خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه ریزی در خصوص ارائه خدمات بهتر به شهروندان در ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی با اولویت مترو اظهار کرد: در این زمینه تمهیداتی در نظر گرفته شده است که امیدواریم با توجه به شرایط فعلی و تعامل دولت و مدیریت شهری اقدامات مورد نظر انجام شود.

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه به عنوان یک شهروند تهرانی کاهش آلودگی هوا از مهم ترین دغدغه‌های زیست محیطی‌اش است، تصریح کرد: لازم است به منظور ارتقای فرهنگ استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی و کاهش سهم تردد خودروهای شخصی، ما مسئولان نیز در مسیرهای مختلف از ناوگان عمومی استفاده کنیم و اینجانب نیز تا جای ممکن و به منظور ترددهای کاری و حضور در جلسات اداری از حمل ونقل عمومی استفاده خواهم کرد.

گزارش خودرو

پورسیدآقایی با اشاره به اینکه گفته می‌شود 80 درصد آلودگی هوای تهران را خودروها تولید می‌کنند و بهترین راه مقابله با آلودگی خودروها توسعه ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی و تشویق مردم به استفاده از وسایل نقلیه همگانی است، گفت: به منظور حفظ سلامت و کمک به کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، از تمامی همکاران خود در شهرداری تهران درخواست می‌کنم تا جای ممکن با استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی در محل کار خود حاضر شوند.

منبع: تسنیم

 

افزایش سرویس دهی مترو تهران در روزهای پایانی سال

مسئول خط حق تعیین نرخ کرایه تاکسی را ندارد

اعمال نظارت سفت و سخت بر تاکسی ها/ جریمه تاکسی هایی که در روزهای برفی کم کاری می کنند

بارش برف مترو تهران را سورپرایز کرد/ اخلال در خط 5 مترو به دلیل یخ زدگی

هزینه ۳۰۰ میلیاردی برای ایمن سازی خط ۷ مترو

ال آر تی (LRT) جایگزین بی آر تی (BRT) تهران می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!