پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فراری

شکار فراری در خانه توسط عکاسان

شکار فراری در خانه توسط عکاسان محصولی ویژه از فراری که قرار بوده است در اواسط ماه سپتامبر سال جاری و در جریان نمایشگاه بین المللی اتومبیل فرانکفورت 2015 معرفی شود، به وسیله عکاسان شکاری در پارکینگ اختصاصی فراری، شکار شد. با توجه به تصویر منتشر شده، می‌بینید که در قسمت عقبی خودرو از یک […]

javankhodro
سه شنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

شکار فراری در خانه توسط عکاسان

محصولی ویژه از فراری که قرار بوده است در اواسط ماه سپتامبر سال جاری و در جریان نمایشگاه بین المللی اتومبیل فرانکفورت 2015 معرفی شود، به وسیله عکاسان شکاری در پارکینگ اختصاصی فراری، شکار شد.
با توجه به تصویر منتشر شده، می‌بینید که در قسمت عقبی خودرو از یک مجموعه سپر کاملاً جدید استفاده شده که بخشی از آن طراحی چندان دلنشینی از دید ما ندارد، چون خروجی‌های اگزوز با قاب اطرف آن بی مورد و بیش از حد از بدنه بیرون زده شده‌اند. بخش بالای مجموعه سپر یعنی قسمت انتهایی شاسی و درب صندوق بار هم طراحی قدیمی خود را حفظ کرده‌اند، ولی دیفیوزر اصلی زیر سپر خیلی بهتر و بزرگ‌تر از قبل طراحی شده و دیگر یک قاب مجزا برای نگهداری مه شکن عقب در میان آن‌ها طراحی نشده است که موجب شده شکل یکپارچه دیفیوزرها حفظ شود. علاوه بر سپر و طراحی عقب، بر روی گلگیرهای عقب هم سه هود خروج جریان هوا نصب شده تا هوای وارد شده در جهت خنک کاری ترمزهای عقب به راحتی به بیرون از بدنه هدایت شده و ایجاد مقاومت نکند. گذشته از طراحی و تغییرات این بخش هم شایعنی مبنی بر کاهش وزن 200 کیلوگرمی خودرو هم در متن خبر نوشته شده که در صورت صحیح بودن آن، می‌توان انتظار شتابی کمتر از 3 ثانیه را برای این خودرو داشت.
از بخش مشخصات فنی این خودرو با توجه به جاسوسی بودن تصاویر، اطلاعاتی منتشر نشده است، ولی به احتمال زیاد از همان پیشرانه دوازده سیلندر 6.3 لیتری نسخه استاندارد F12 برلینتا برای این نسخه از فراری هم استفاده شود که با بهبودی اندک، حداکثر 760 اسب بخار قدرت تولید کند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی