تاکید رامک خودرو بر گسترش شبکه خدمات پس از فروش در سال 97/ واحدهای سیار ارائه خدمات فنی و آپشن توسط رامک یدک

علی رغم بالا بودن کیفیت خودروهای سانگ یانگ، رامک خودرو در طرح امداد جاده ای که در تعطیلات نوروزی اجرا کرد، خودروهای جایگزینی برای خودروهایی که دچار نقص فنی می شدند در نظر گرفته بود. اما در نوروز 97 در جاده های کشور هیچ خودرویی به دلیل نقص فنی نیاز به جابجایی نداشت. در سال 97 رامک خودرو برنامه گسترش شبکه خدمات پس از فروش خود را در پیش گرفته و خودروی امداد سیار برای ارائه خدمات فنی و نصب آپشن درب منازل مشتریان در نظر گرفته است.

مدیر شبکه خدمات پس از فروش شرکت رامک یدک با اشاره به فعالیت های امداد جاده ایی این شرکت در ایام تعطیلات نوروزی گفت: به دلیل بالا بودن کیفیت خودروهای سانگ یانگ به رغم آماده کردن خودروی جایگزین در طرح خدمات نوروزی هیچ خودرویی که در جاده های کشور به دلیل نقض فنی نیاز به جابجایی داشته باشد نداشتیم.

مقدسی  خاطر نشان کرد: ارائه خودروی جایگزین برای خودروهایی که دچار مشکل احتمالی شوند در نوروز امسال اجرایی شد و با توجه تاکید شرکت بر ارائه خدمات ویژه به مشتریان این طرح همچنان ادامه یافته و لذا در تمامی تعطیلات سال جاری نیز در جاده ها اجرایی خواهد شد.

مدیر شبکه خدمات پس از فروش شرکت رامک یدک یکی از مهمترین برنامه سال 97 این شرکت را ارائه عاملیت های جدید در استان های خراسان شمالی و جنوبی، قزوین و استان البرز ذکر کرد و گفت: ارتقاء در ارزیابی های شرکت بازرسی و کیفیت استاندار ایران برای تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های مجاز نیز از جمله برنامه های جدی رامک یدک است که در این راستا ارائه کارنامه های 3 ماهه نمایندگی ها برای اخذ امتیاز و رتبه بندی آن سهم به سزایی خواهد داشت.

راه اندازی خودروهای سیار خدمان فنی و نصب آپشن

وی در ادامه از راه اندازی خودروی امداد سیار برای ارائه خدمات فنی و نصب آپشن درب منازل خبر داد و گفت : رامک یدک حدود 4 ماه است که خودروی امداد سیار جهت خدمات فنی و نصب آپشن درب منازل را راه اندازی کرده است که مشتریان می توانند با هماهنگی قبلی سرویس های اولیه و ادواری مورد نیاز خود را درب منزل دریافت کنند.
به گفته مدیر شبکه خدمات پس از فروش شرکت رامک یدک ارئه خدمات بر روی خودروی رکستون G4 به صورت VIP ارائه خواهد شد و مشتریان برای اطلاعات بیشتر با می توانند با شماره 47141111 تماس برقرار کنند.

منبع: عصرایران

هفت سین نوروز به سبک سانگ یانگ

از مونتاژ جیپ تا ساخت شاسی بلند کره ای/ همه چیز در مورد سانگ یانگ کوراندو

ارائه خودرو جایگزین به مشتریانی که خودروی آنها دچار مشکل شده/ جزییات طرح امداد نوروزی رامک یدک

قیمت سانگ یانگ تیوولی 2018 مشخص شد

رکستون G4 – امپراطور سانگ یانگ ، یکه تاز بازار شاسی بلندهای فول سایز

مشتریان چقدر از شرکت های خودرویی رضایت دارند؟/ گزارش رضایت مشتریان از کیفیت خودرو های سواری (نیمه اول سال 96)

نظر شما !!