پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

همکاری زوتی و سایپا

اهمیت ویژه زوتی برای گروه خودروسازی سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باحضور در شرکت زوتی ، ضمن بازدید از توانمندی‌های با مدیران این این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز : مهندس محسن جهرودی که به‌منظور بازدید از کارخانه‌های تولید خودرو شرکای تجاری گروه سایپا به دعوت مدیران این شرکت‌ها در چین به‌سر […]

امیر
شنبه - ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باحضور در شرکت زوتی ، ضمن بازدید از توانمندی‌های با مدیران این این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز :

مهندس محسن جهرودی که به‌منظور بازدید از کارخانه‌های تولید خودرو شرکای تجاری گروه سایپا به دعوت مدیران این شرکت‌ها در چین به‌سر می‌برد، پس از بازدید از شرکت‌های چانگان و برلیانس، باحضور در شرکت زوتی با مدیران این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این بازدید که اصغر خسروشاهی مشاور خودرویی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا هنری‌کیا قائم‌مقام ارشد مدیرعامل گروه سایپا،  ناصر آقامحمدی مدیرعامل شرکت پارس‌خودرو و علیرضا محمودی قائم‌مقام مدیرعامل گروه سایپا در حوزه بازاریابی و فروش نیز حضور داشتند، “شو زانگشنگ” رئیس هیأت‌مدیره گروه زوتی، سایپا را یکی از شرکای مهم این شرکت در جهان دانست و بر آمادگی این خودروساز برای توسعه همکاری‌های مشترک تأکید کرد.

همچنین در این بازدید، مذاکرات مختلفی میان مدیران دو مجموعه جهت ارتقای سطح همکاری‌ها و فعالیت‌های مشترک جهت طراحی و ساخت محصولات خاص بازار ایران با مشارکت قطعه‌سازان ایرانی صورت گرفت و هر دو شرکت بر ادامه همکاری‌های کنونی تأکید کردند.

شرکت زوتی تاکنون 25 مدل خودرو در کلاس‌ها و رده‌های مختلف تولید کرده و به‌عنوان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان خودروهای برقی در سطح جهان محسوب می‌شود و سال گذشته توانسته حدود 400 هزار دستگاه انواع این خودروها را بدون جوینت ونچر تولید و عرضه کند.

در حال حاضر محصولات زوتی با استفاده از موتورهای تولید کمپانی میتسوبیشی ژاپن تولید می‌شوند و خطوط تولید این مجموعه نیز در بالاترین سطوح عملکردی باحدود 80 درصد فعالیت رباتیکی هستند.

زوتی در آینده قصد دارد با همکاری شرکت فورد یک خط تولید پیشرفته را نیز در چین راه‌اندازی کند.

گسترش همکاری های گروه خودروسازی سایپا و برلیانس

آمادگی کامل سایپا در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور

سایپادیزل برترین شریک تجاری ولووتراکس در منطقه

برگزاری نشست مدیران عامل سایپا و سیتروئن

گسترش برنامه های مشترک سایپا و سیتروئن

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی