پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کوپه هوندا آکورد 2016

رونمایی از مدل کوپه هوندا آکورد 2016

به‌ تازگی طی مراسمی از مدل کوپه هوندا آکورد 2016 رونمایی شد. فیس لیفت این مدل که پس از تغییر چهره شباهت آشکاری به مدل سدان دارد قرار است تا چند هفته آینده در نمایندگی‌های هوندا آماده فروش گردد. بسیاری از ویژگی‌های گونه سدان آکورد به مدل کوپه نیز سرایت نموده و لامپ‌های LED عمودی ردیف […]

javankhodro
پنجشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۴

به‌ تازگی طی مراسمی از مدل کوپه هوندا آکورد 2016 رونمایی شد. فیس لیفت این مدل که پس از تغییر چهره شباهت آشکاری به مدل سدان دارد قرار است تا چند هفته آینده در نمایندگی‌های هوندا آماده فروش گردد.

بسیاری از ویژگی‌های گونه سدان آکورد به مدل کوپه نیز سرایت نموده و لامپ‌های LED عمودی ردیف شده در داخل چراغ‌های جلو که یکی از ویژگی‌های جدید آکورد است دقیقاً در مدل کوپه آکورد نیز تکرار شده‌اند و برجستگی جلوپنجره شباهت آشکاری به مدل سدان دارد.

کوپه هوندا آکورد 2016

در سپر نیز تغییراتی ایجاد شده و یک لامپ مه شکن که به‌صورت خطی در عرض دریچه ورودی هوای سپر قرار گرفته زینت‌بخش دو طرف کوپه هوندا آکورد ژاپنی است. مسئولان هوندا اعلام کرده‌اند که مدل کوپه همانند مدل سدان از یک شاسی محکم و اسپرت بهره می‌برد و فرمان و فنربندی نیز بنا به‌ضرورت ارتقا یافته و در کل رانندگی بهتری برای آکورد کوپه به ارمغان آورده‌اند.

کوپه هوندا آکورد 2016 کوپه هوندا آکورد 2016

داخل کابین نیز به‌روزرسانی اندکی یافته ولی به کمک مانیتور 7 اینچی و ضدنوری که در کنسول مرکزی قرارگرفته، آکورد نسل جدید به سامانه اپل کار پلی و اندروید خودرو مجهز شده است. سامانه هشداردهنده حرکت بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی از دیگر امکانات مدل کوپه آکورد است.

کوپه هوندا آکورد 2016

سیستم انتقال قدرت و موتور بدون تغییر مانده است و این بدان معنا است که خریداران در مدل 2016 به‌صورت استاندارد، بازهم از یک موتور 2.4 لیتری با 185 اسب بخار قدرت بهره می‌گیرند و در صورت پرداخت بیشتر می‌توانند موتور V6 و 3.5 لیتری هوندا را که 278 اسب بخار قدرت دارد را روی مدل کوپه آکورد نصب نمایند. بسته به مدل سفارش داده شده خریداران می‌توانند از میان سه گیربکس شش سرعته دستی، شش سرعته اتوماتیک و یا یک نمونه CVT یکی را انتخاب نمایند. قرار است این مدل به‌زودی در نمایندگی‌های هوندا در معرض فروش قرار گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی