استاندارد لازم در وانت های تولیدی زامیاد رعایت می شود

مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی ایران در نشست با مدیر عامل و مدیران ارشد شرکت زامیاد اقدامات این شرکت را منطبق با خواست سازمان استاندارد دانست و خاطر نشان کرد: تولید وانت های” ریچ” و “پادرا” در شرکت زامیاد نشان دهنده جهش کیفی مناسب این شرکت در عرصه تولید خودروهای تجاری سبک است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز :
پیمان پیرایش در حاشیه بازدید از شرکت زامیاد در گفت و گویی با اشاره به اجرای استانداردهای جدید مربوط به خودرو از دی ماه سال جاری گفت: با توجه به نزدیک شدن به آغاز اجرای استاندارد 85 گانه، شرکت های تولید کننده خودرو همچون زامیاد، پروژه ها و طرح های مختلفی را در حوزه کیفیت آغاز كرده‌اند.
وی اضافه کرد: پروژه راه اندازی خطوط تولید وانت پادرا و ریچ نمونه های مناسبی از تغییرات زیربنایی شرکت زامیاد به عنوان یکی از خودروسازان قدیمی تجاری کشور است و امیدواریم حرکتی که برای رسیدن به اجرای قوانین و الزامات سازمان استاندارد صورت گرفته است، شتاب بیشتری پیدا کند.
مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی ایران ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در شرکت زامیاد به منظور دستیابی محصولات تولیدی به استانداردهای لازم گفت: این شرکت با عملکرد مناسب مدیریت ارشد و کارکنان خود با تغییرات عمده بر روی پلتفرم، موتور، مصرف سوخت و استانداردهای آلایندگی محصولات خود توانسته است هم راستا با زمان بندی مشخص شده در سازمان استاندارد، ارتقاء کیفی مناسبی داشته باشد.
وی، آینده شرکت زامیاد را در حوزه خودروهای تجاری کشور روشن تر از گذشته خواند و خاطر نشان کرد: بدون شک این شرکت با تولید وانت های جدید که مطابق با استاندارد های روز صنعت خودرو است، برای جایگزینی وانت نیسان که به لحاظ قیمت و توان حمل بار بدون رقیب است، مشکلی نخواهد داشت.
مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی ایران در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با اقدامات بهینه ای که زامیاد علاوه بر تنوع سبد محصول و افزایش تولید در حوزه کیفی برداشته است، میزان رضایتمندی از محصولات این شرکت بیش از پیش افزایش یابد.
ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

گزارش خودرو

اتو خسروانی

نظر شما !!