ایران خودرو بازار دلالان را بر هم زد

با اجرايي شدن مراحل مختلف فروش ويژه محصولات ایران خودرو در هفته هاي اخير، بازار خودرو درحال خروج از التهاب و بازگشت به شرايط عادي و ثبات است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از ایکوپرس :

مصطفي خان كرمي معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت: طرح هاي اخير فروش ايران خودرو توانسته به خوبي آشفتگي هاي ايجاد شده در بازار را مديريت كند و در حال حاضر بازار از شرايط گذشته دور شده و هموطنان مي توانند با فراغ بال نسبت به خريد محصول مورد نظر خود اقدام كنند.

وي افزود: در راستاي مديريت تعداد مراجعين به وب سايت فروش ايران خودرو و بهبود ارائه خدمت به متقاضيان خريد خودرو از طريق اينترنت، فروش هر گروه از محصولات در يك روز خاص آغاز شد و به همين صورت ادامه مي يابد.

خان كرمي تاكيدكرد: فروش هاي ويژه ايران خودرو كه هم زمان با عيد سعيد فطر آغاز شد، با عرضه گسترده در روش هاي مختلف فروش، امكان تهيه محصولات متنوع اين شركت را براي سلايق مختلف مشتريان فراهم كرد كه اين امر باعث درهم شكستن بازار كاذب دلالان و واسطه هاي سودجو شد.

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو تاكيد كرد: با برنامه ريزي صورت گرفته مشتريان حقيقي نيازي به خريد خودرو از بازار آزاد نخواهند داشت و مي توانند با خيالي آسوده از طريق پايگاه اينترنتي فروش محصولات ايران خودرو و يا نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو يكي از روش هاي فروش پيش بيني شده را انتخاب و نياز خودرويي خود را تامين كنند.

وي ياد آورشد:‌ تمامي قیمت هاي عرضه شده در روش هاي فروش ايران خودرو مطابق لیست قیمت اين شركت خودروساز بوده و هیچ یک از نمایندگی ها اجازه دریافت وجه اضافه از مشتریان را ندارند. بر همین اساس مشتریان می توانند در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن 096440 تماس گرفته و موضوع را گزارش كنند.

خان كرمي خاطرنشان کرد: ايران خودرو در راستاي انجام تعهدات گروه صنعتي ايران خودرو مبني بر عرضه محصولات و تامين نياز مصرف كنندگان حقيقي بازار، مرحله سوم فروش ويژه عيد فطر در قالب روش فروش قطعي (با ارائه سود مشاركت در توليد) كه از روز شنبه دوم تيرماه آغاز شدبود ، همچنان ادامه داردو متقاضيان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به نام نويسي اقدام كنند.

پیش فروش طرح فیروزه ای محصولات ایران خودرو اعلام می شود

تحقق شعار ” ایران خودرو ، خودروساز پاسخگو ” در حوزه خدمات پس از فروش

موضوع احتكار مربوط به شركت ایران خودرو نيست

مرحله سوم فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر

عدم امكان صلح در فروش هاي قطعي ایران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!