پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی -تاکسیرانی

همکاری بانک پارسیان در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده

 رییس سازمان تاکسیرانی تهران گفت: بانک ها به ویژه بانک پارسیان در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده تاکسیرانی، خدمت بزرگی به رانندگان تاکسی درکشورکردند. به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛ علیرضا قنادان افزود: بانک پارسیان همکاری خوبی در زمینه طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با سازمان تاکسیرانی داشته، به خصوص در جهت سهولت پرداخت […]

هادی سیانکی
سه شنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

 رییس سازمان تاکسیرانی تهران گفت: بانک ها به ویژه بانک پارسیان در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده تاکسیرانی، خدمت بزرگی به رانندگان تاکسی درکشورکردند.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

علیرضا قنادان افزود: بانک پارسیان همکاری خوبی در زمینه طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با سازمان تاکسیرانی داشته، به خصوص در جهت سهولت پرداخت تسهیلات که با ضامن شدن رانندگان برای یکدیگر کمک زیادی به آنها درارائه تسهیلات نوسازی کرد.

وی افزود : همچنین طرح کمک به توسعه اشتغالزایی روستایی که بانک پارسیان عهده دار آن  است از دغدغه های اجتماعی این بانک برای کمک به مردم می باشد.

رییس سازمان تاکسیرانی تهران خاطر نشان کرد : طرح نوسازی خودروهای فرسوده تاکسیرانی با همکاری بانک پارسیان و دیگر بانک ها که مربوط به 90 هزار خودرو درسطح کشور می شد، میان وزارت کشور، خودروسازها و سازمان تاکسی رانی به انجام رسید که به موجب این طرح 60 هزار خودرو درسطح کشور نوسازی شد این طرح کمک زیادی به رانندگان تاکسی کرد و ازجمله طرح های بسیار مفید در راستای عمل به  مسئولیت های اجتماعی بانک بود.

او از طرح جدیدی درشورای عالی ترافیک خبر داد وگفت: به منظوراینکه از طرح نوسازی فاصله نگیریم و درجهت کاهش آلودگی هوا اثربخش باشیم طرح جدیدی در شورای عالی ترافیک پیشنهاد داده ایم که درصورت موافقت قرار است رانندگان خود مسئولیت اسقاط ماشین های فرسوده را برعهده بگیرند و به جای گرفتن خودروهای نو از خودروهایی با عمر 3 سال استفاده کنند و بانک ها برای تبدیل خودروهای جدید به تاکسی به رانندگان تسهیلات ارائه کنند که به نظر می رسد چنین طرحی برای رانندگان کارآمد باشد.

مشارکت پست بانک برای پرداخت تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری

دستورالعمل جدید حمل و نقل دانش آموزی توسط اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری ابلاغ شد

برلیانس جایگزین مناسب برای ناوگان تاکسیرانی

تجهيز ناوگان تاکسیرانی ساحل عاج با محصولات ايران خودرو

ورود هیوندای اکسنت به ناوگان تاکسیرانی + مشخصات اکسنت

14000 دستگاه آریو به ناوگان تاکسیرانی داده می شود

ون هایس پارس خودرو به تاکسیرانی می پیوندد

تاکسی های بنز ، آینده تاکسیرانی ایران

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی