تاریخ و ساعت ممنوعیت تردد وانت بارها و کامیونت ها در تهران (ویژه مهر ماه)

با توجه به بازگشایی مدارس از اول مهر ماه و افزایش بار ترافیکی، به منظور روان سازی و مدیریت ترافیک، تردد وانت بارها و کامیونت ها از ابتدا تا یازدهم مهر ماه به استثناء روزهای پنجشنبه و جمعه در تهران ممنوع می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت موقتی در تردد وانت‌بارها و کامیون‌ها در دو هفته آغازین ماه مهر خبر داد.

سردار محمدرضا مهماندار  در این باره گفت: به منظور روان‌سازی و مدیریت ترافیک در آستانه آغاز مهرماه و بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس با مصوبه شورای ترافیک شهر تهران از اول تا 11 مهرماه ممنوعیت موقتی تردد برای وانت‌بارها و کامیون‌ها اعمال شده است.

وی با بیان اینکه براساس این مصوبه از ساعت 6 صبح تا ساعت 9 صبح کامیونت ها و وانت بارهای توزیع کالا اجازه تردد در معابر سطح شهر تهران را ندارند، گفت: این ممنوعیت تا 11 مهرماه به استثنای روزهای پنج‌شنبه و جمعه اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره تردد کامیون‌ها و خودروهای سنگین نیز گفت: در مقررات مربوط به تردد کامیون‌ها تغییری ایجاد نشده و از ساعت 6 صبح تا 10 شب ممنوعیت تردد برای کامیون ها وجود دارد و این مقررات مربوط به وانت بارها و کامیونت ها توزیع کالا است.

مهماندار به رانندگان وانت‌بارها و کامیونت‌ها توصیه کرد که همکاری و همراهی لازم را با پلیس داشته باشند و ساعت توزیع اقلام خود را مدیریت کنند تا در ساعات پیک ترافیک سبب اخلال در عبور و مرور نشوند.

منبع: ایسنا

تاکید پلیس راهور بر افزایش دوربین های ثبت تخلف در ورودی های تهران

منطقه خطر جاده ها کجاست؟ / برخورد جدی پلیس با کسانی که از شانه خاکی سبقت می گیرند

رانندگان تعارف‌گریز/ فرهنگ رانندگی ایرانیان شرایط مناسبی ندارد

اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار در تهران

نرخ جرایم رانندگی در سال 97 اعلام شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!