بازار آشفته لوازم یدکی حاصل عملکرد ضعیف وزارت صنعت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در بازار لوازم یدکی خودرو افرادی با ارز دولتی کالا وارد کرده و با قیمت بالایی به فروش می رسانند که این نتیجه عدم نظارت مناسب بر بازار است و وزارت صنعت در این زمینه مردود است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

محمد عزیزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص افزایش چندین برابری قیمت لوازم یدکی خودرو و لاستیک در بازار، اظهار داشت: متاسفانه برخی از شرکت‌ها با وجود اینکه ارز دولتی 4 هزار و 200تومانی دریافت و کالاهایی را وارد کرده‌اند به واسطه عدم نظارت و عدم اشراف به بازار مسئولان مربوطه اجناس خود را با قیمت‌های بالاتری به فروش رسانده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم با توجه به افزایش قیمت لوازم یدکی و لاستیک تحت فشار قرار دارند، گفت: بالا بودن قیمت‌ها به نبود نظام نظارت بر سیستم بازار بر می‌گردد، میزان زیادی از ارز و منابع مملکت را هزینه کرده‌ایم اما هیچگونه آثاری در رشد مثبت زندگی مردم مشاهده نکرده‌ایم و مقام معظم رهبری نیز در این زمینه تذکراتی را داده‌اند.

در پایان با تاکید بر اینکه شرایط بازار عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت را در زمینه کنترل بازار نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: کارکرد وزارت صنعت در کنترل بازار قابل قبول نیست و از بیست، نمره دو را دریافت می‌کنند.

قیمت لوازم یدکی سر به فلک کشید! افزایش 300 درصدی برخی قطعات

افتتاح سومین فروشگاه قطعات لوازم یدکی کرمان موتور

ماجرای برچسب اصالت لوازم یدکی خودرو ایرانی و خارجی

تحمیل هزینه های جانی و مالی با استفاده از قطعات یدکی تقلبی

قطعات یدکی تقلبی، بلای جان مردم

برخورد با گران فروشی قطعات یدکی خودروهای داخلی به بهانه افزایش نرخ ارز

کمبود 100 هزار حلقه لاستیک در ناوگان حمل و نقل جاده ای/ عدم همکاری وزارت صنعت برای رفع این مشکل

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!