پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خودروهای سنگین فرسوده

خودرو های سنگین فرسوده برای دریافت معاینه فنی یک ماه فرصت دارند

مدیرکل محیط زیست استان تهران با اشاره به مصوبه اخیر کارگروه مقابله با آلودگی هوای استان تهران مبنی بر ممنوعیت تردد کلیه خودروهای سنگین فاقده معاینه فنی از اول آبان‌ در سطح شهر تهران، گفت: مالکین این خودروها برای دریافت برگه معاینه فنی هرچه سریع‌تر اقدام کنند. به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛ کیومرث […]

هادی سیانکی
یکشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

مدیرکل محیط زیست استان تهران با اشاره به مصوبه اخیر کارگروه مقابله با آلودگی هوای استان تهران مبنی بر ممنوعیت تردد کلیه خودروهای سنگین فاقده معاینه فنی از اول آبان‌ در سطح شهر تهران، گفت: مالکین این خودروها برای دریافت برگه معاینه فنی هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

کیومرث کلانتری مدیرکل محیط زیست استان تهران و دبیر کارگروه مقابله با آلودگی هوای تهران با بیان اینکه براساس مصوبات کارگروه مقابله با آلودگی هوای استان تهران از اول آبان‌ماه تردد کلیه کامیون‌ها، اتوبوس‌ها و کامیونت‌های فاقد برگ معاینه فنی در سطح شهر تهران ممنوع است گفت: پلیس برای تردد این خودروها ممنوعیت ایجاد خواهد کرد.

مدیرکل محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه پیشنهاد سازمان محیط زیست تردد کلیه خودرو های فرسوده‌ ای بود که از عمر مفید آنها پایان یافته این بود که عبور و مرور آنها تا پایان سال ممنوع شود، خاطر نشان کرد: اما رای کارگروه بر این بود که ممنوعیت‌ها برای فاقدین معاینه فنی اعمال شود.

وی تاکید کرد: کارگروه مقابله با آلودگی هوای استان تهران صرفا برای عبور و مرور خودروهای فاقد معاینه فنی ممنوعیت ایجاد کرده است.

منبع: فارس

اسقاط یک موتور سیکلت یا خودرو فرسوده به ازای تولید هر 4 دستگاه

خودرو فرسوده به ازای هر روز تردد در تهران 45 هزار تومان جریمه می شوند!

نگاهی به وضعیت طرح جایگزینی 240 هزار خودرو فرسوده تجاری سنگین

تعویض خودرو فرسوده با تسهیلات بدون بهره

58 هزار دستگاه خودرو فرسوده در پایتخت

تحویل خودرو چالش اصلی روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی