خودروهای سنگین فاقد معاینه فنی حق تردد و ورود به تهران را ندارند

به گفته رییس پلیس پایتخت، تردد و ورود خودروهای سنگین بدون معاینه فنی به تهران ممنوع بوده و با این خودروها توسط دوربین ها و ماموران حاضر برخورد می شود.

سردار حسین رحیمی، با اعلام این خبر و با اشاره به اجرای سراسری طرح کاهش در تهران از ابتدای آبان ماه امسال اظهار داشت: بحث برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی به طور جدی در دستور کار پلیس است و ما با استفاده از دوربین ها و نیز حضور مأمورانمان با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی برخورد خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه این ممنوعیت به شکل شبانه روزی و در تمام شهر اجرایی می شود، گفت: حتی ابلاغ کردیم که خودروهای سنگین و کامیون هایی که از ساعت 22 شب به بعد اجازه تردد در شهر را دارند باید حتما معاینه فنی دریافت کرده و در غیر اینصورت اجازه ورود به شهر تهران را نخواهند داشت.

رییس پلیس پایتخت در پایان با تأکید بر اینکه خودروهای سنگین و کامیون ها هم باید معاینه فنی دریافت کنند، خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم با بی توجهی موجب ضربه زدن به محیط زیست و زندگی حداقل 13 میلیون نفر در شهر تهران شویم و از این رو با جدیت این طرح را اجرا کرده و با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

طرح از رده خارج کردن خودروهای فرسوده قابلیت اجرا ندارد

یک بام و دو هوای اتوبوس های دودزا / مشکلات ناوگانی که همیشه فرسوده است

توقف 7 اتوبوس دودزا در تهران

پراید و پژو بیشترین مراجعات معاینه فنی تهران

اجرای فاز دوم” طرح کاهش” از اول آبان / خودروهای فاقد معاینه فنی اجازه تردد در تهران را ندارند

خودرو های سنگین فرسوده برای دریافت معاینه فنی یک ماه فرصت دارند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!