معرفی خودرو مسابقه ای جدید کن بلاک ، این بار عجیب تر از همیشه!

تقریبا تمام ماشین بازها حداقل برای یک بار هم که شده نام کن بلاک را شنیده اند. راننده ای با مهارت بسیار بالا که اولین بار با یک خودرو سوبارو ایمپرزا، سری فیلم های نمایشی Gymkana را آغاز کرد. اکنون کن بلاک برای دهمین مرحله از این فیلم ها با یک خودرو جدید ظاهر شده است. خودرویی که شبیه به هیچ کدام از خودروهای قبلی وی نیست و در کمال تعجب، این بار با یک وانت فورد F-150 مدل 1977 سر و کار داریم.

وانت فورد کن بلاک (4)

در هفتمین قسمت از سری Gymkana، کن بلاک با یک فورد ماستنگ مدل 1965 ظاهر شد. خودرویی که در آن زمان بیش از 800 اسب بخار قدرت داشت. اما برای قسمت های 8 و 9 ماستنگ پرقدرت وی با دو توربو جدید مسلح شد تا به قدرتی نزدیک به 1500 اسب بخار برسد. خبری خوب برای طرفداران کن بلاک اینکه شماره 10 در راه است. اما این بار علاوه بر قسمت جدید، یک ویژه برنامه از تمامی پشت صحنه های حرکات نمایشی Gymkana هم از طریق سایت Amazon قابل سفارش خواهد بود.

وانت فورد کن بلاک (3)

کن بلاک در رابطه با خودرو جدیدش می گوید: ((وقتی بچه بودم پدرم یک فورد F-150 داشت که با آن به مزرعه می رفت. من رانندگی را با آن خودرو یاد گرفتم و اولین Burnout را هم با آن خودرو زدم. پس از مرگ پدرم همیشه دوست داشتم که یک وانت فورد F-150 داشته باشم و بنابراین، خودرو جدید من یک وانت F-150 است.))

وانت فورد کن بلاک (3)

تا قبل از این، صحنه های دریفت زدن کن بلاک با خودروهایی همچون فورد فیِستا و ماستنگ را دیده بودیم، اما این بار داستان کاملا متفاوت خواهد بود. وانت عجیب و غریب جدید کن بلاک با همکاری تیم Ford Performance و Detroit Speed ساخته شده است. در زیر کاپوت این خودرو یک سورپرایز باورنکردنی جای گرفته. تیم فورد پرفورمنس برای این خودرو از موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر تویین توربو با 914 اسب بخار قدرت استفاده کرده است.

وانت فورد کن بلاک (8)

این موتور بر پایه موتور خودرو مسابقه ای فورد جی تی ساخته شده است.  نکته جالب استفاده از منیفولد ورودی ساخته شده بوسیله پرینت 3 بعدی است. انتقال قدرت هم به هر 4 چرخ انجام می گیرد. کار طراحی زیربندی، رول بار و سیستم Spaceframe این خودرو هم توسط تیم دیترویت اسپید انجام شده که در ساخت شاسی های مدرن تبحر بالایی دارند.

وانت فورد کن بلاک (5)

کمپانی Toyo هم برای این خودرو یک نوع لاستیک مخصوص برای وانت تولید کرده که در قسمت عقبی سایز 315 و در جلو سایز 275 دارند. دهمین قسمت از سری جیم کانا در تاریخ 7 دسامبر در سایت آمازون و 17 دسامبر در سایت یوتیوب بصورت رایگان قابل دیدن خواهد بود.

نویسنده: ارشیا شیخ الاسلامی

نوآوری فورد در استفاده از ماده ای جادویی برای کاهش صدا خودروها!

شوالیه تاریکی / فورد اینترسپتر به عنوان سریع ترین ماشین پلیس آمریکا شناخته شد

فورد تاندربرد بازیگر مشهور به فروش می رسد

خودرو مسابقه ای راننده محبوب آتش گرفت/ فورد اسکورت کن بلاک در آتش

تکنولوژی جدید فورد در نمونه رپتور / استفاده از کروز کنترل مخصوص آفرود

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!