استقرار ۵۰۰۰ نیروی پلیس در مسیر برگشت زائران اربعین + محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به مرز

رئیس پلیس راهور ناجا از استقرار بیش از ۵ هزار نیروی پلیس در مسیر برگشت زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.

سردار تقی مهری در تشریح خبر استقرار بیش از 5 هزار نیروی پلیس در مسیر برگشت زائران اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا تمام توان و برنامه ریزی لازم را برای بازگشت زائران کربلا در محورهای مهران، شلمچه و چذابه انجام داده است.

وی با بیان اینکه مسیر مهران به ایلام یک طرفه شده است، گفت: از ساعت 12 ظهر امروز تردد خودروها از سمت ایلام به مهران ممنوع بوده که در این زمینه عزیزانی که قصد سفر به سمت مهران را دارند از مسیر جایگزین ایلام ، ملکشاهی ،مهران استفاده کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پیش بینی می شود امروز و فردا بیشترین حجم تردد به داخل کشور  را داشته باشیم، گفت: بیش از 5 هزار نیروی پلیس در استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی و لرستان و همچنین بیش از 1400 تیم آماده بازگشت زائران هستند که امنیت ترافیکی را برقرار کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه تاکنون مشکل ترافیکی برای زائران عزیز نداشتیم، خاطرنشان کرد: ترافیک در مسیر مهران به ایلام و کرمانشاه پرحجم است و احتمال دارد در مسیر برگشت زائران تراکم ترافیک داشته باشیم.

سردار مهری با بیان اینکه خستگی و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات است، گفت: به زوار عزیز خصوصاً رانندگان توصیه می کنم در مسیر برگشت، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و پس از هر2 ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه استراحت، سپس به مسیر ادامه دهند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در پایان از مردم شهیدپرور و مهمان نواز و زائرپذیر ایلام و مهران به دلیل همکاری در یک طرفه کردن مسیر مهران به ایلام تشکر و قدردانی کرد.

محدودیت های ترافیکی جاده های منتهی به شمال کشور در روز اربعین

صفر شدن تلفات جاده ای از محالات است/ خواب آلودگی راننده از عوامل اصلی بروز حادثه رانندگی

منطقه خطر جاده ها کجاست؟ / برخورد جدی پلیس با کسانی که از شانه خاکی سبقت می گیرند

بیشتر تصادفات رانندگی در چه ساعاتی رخ می دهند؟/ علت اصلی تصادفات چیست؟

نصب و فعال سازی دوربین های ثبت تخلف جاده چالوس/ کدام تخلف ها بیشتر در این مسیر تکرار می شوند؟

آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی در مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین + برنامه تردد اتوبوس ها

پلیس راهور تمهیدات ترافیکی ویژه روز اربعین را اعلام کرد

 

منبع: مهر

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!