چگونه رمز کارت سوخت های قدیمی را به دست آوریم؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس، می گوید وزارت نفت درباره فرآیند چگونگی بازیابی رمز کارت سوخت قدیمی و چگونگی دریافت کارت های سوخت جدید اطلاعاتی در آینده ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

غلامرضا شرفی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال احیای کارت سوخت، گفت: هنوز اطلاعات دقیقی درباره زمان استفاده مجدد از کارت سوخت های قدیمی ارائه نشده است، اما وزارت نفت درباره فرآیند چگونگی بازیابی رمز کارت سوختقدیمی و چگونگی دریافت کارت های سوخت جدید اطلاعاتی در آینده ارائه می دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: سامانه ای به منظور جلوگیری از مشکلات و پاسخگویی تعریف و اطلاعیه هایی در این زمینه صادر تا تمامی موانع سر راه احیای کارت سوخت برداشته شود.

وی با بیان اینکه احیای کارت سوخت از فرصت سوزی ها جلوگیری و سبب ایجاد سامانه به روزی برای جمع آوری اطلاعات در حوزه مصرف سوخت و میزان آن می شود، ادامه داد: هر مشکلی در زمینه استفاده از کارت سوخت ایجاد شود که کار را کُند و یا با مشکل مواجه کند، مرتفع می شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: زمانی که قیمت بنزین آزادسازی شد همچنان باید از کارت سوخت استفاده می شد چراکه این کارت میزان، چگونگی و شرایط مصرف در فصول مختلف را مشخص می کند.

گزارش خودرو

وی با بیان اینکه تمامی هزینه ها برای ایجاد این سامانه انجام شده پس چرا نباید از این سامانه استفاده کرد، افزود: برای ایجاد سامانه کارت سوخت هزینه شده است، اما متاسفانه این سامانه به یکباره کنار گذاشته شد در حالی که شرایط تغییر نیافته و قیمت سوخت در ایران کمتر از کشورهای همسایه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با بررسی های نهایی و جمع بندی دولت درباره چگونگی احیای مجدد کارت سوخت سامانه استفاده از کارت سوخت های شخصی فعال می شود.

منبع: خانه ملت

چگونه کارت سوخت موتورسیکلت را استعلام و دریافت کنیم؟

چگونه کارت سوخت جدید دریافت کنیم؟

احیای کارت سوخت محتمل تر از همیشه شد

احیا کارت سوخت های قدیمی در دستور کار مجلس و دولت

قاچاق 150 میلیارد تومان سوخت در روز! / کارت سوخت بر می گردد؟

چراغ سبز شورای هماهنگی سران 3 قوه به بازگشت کارت سوخت

دولت و مجلس سهمیه بندی بنزین را بررسی می کنند/ افزایش افسارگسیخته مصرف کارت سوخت را باز می گرداند؟

کارت سوخت نمی تواند در کنترل قاچاق سیستماتیک کارآمد باشد!

57 هزار کارت سوخت در استان سیستان و بلوچستان مسدود شد

خرید و فروش کارت سوخت غیرقانونی است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!