پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اوبر_برنامه_تاکسی_یاب

استخدام دو هکر در اوبر

چارلی میلر و کریس والاسک دو هکری که موفق به نفوذ به سیستم های رایانه ای یک چروکی جیپ شدند و تصویر خود را در سیستم ناوبری آن به نمایش گذارند توسط شرکت اوبر استخدام شدند. محصول اصلی اوبر یک برنامه موبایل است که مسافر را به نزدیک ترین راننده متصل میکند و به این […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۴

چارلی میلر و کریس والاسک دو هکری که موفق به نفوذ به سیستم های رایانه ای یک چروکی جیپ شدند و تصویر خود را در سیستم ناوبری آن به نمایش گذارند توسط شرکت اوبر استخدام شدند.

  محصول اصلی اوبر یک برنامه موبایل است که مسافر را به نزدیک ترین راننده متصل میکند و به این صورت هزینه رفت و آمد راننده کم می شود و سرعت ارائه خدمات به مسافر افزایش می یابد. این شرکت در ماه های اخیر برای استخدام افراد با استعداد در حوزه فنی تلاش کرده و استخدام این دو هکر خودرو آخرین ابتکار عمل شرکت یاد شده در این زمینه محسوب می شود.

  قرار است این دو هکر در دفاتر اوبر در شهر پیتسبورگ آلمان مشغول به کار شوند. در این دفاتر تحقیقات مستقلی برای عرضه خودروهای بدون نیاز به راننده و محصولات رباتیک جدید در جریان است. هکرهای یاد شده همکاری نزدیکی با جان فلین خواهند داشت که مدیر امور امنیت اطلاعات اوبر محسوب می شود. ارتقای امنیت خودروها هدف اصلی این همکاری اعلام شده است.

  اوبر پیش از این یکی از مهندسان برجسته امنیتی فیس بوک به نام سولیوان و در مجموع صد مهندس دیگر از شرکت هایی مانند گوگل و … را به استخدام خود درآورده بود. مدیران اوبر پس از آن نسبت به ارتقای امنیت خدمات خود علاقمندی نشان دادند که نفوذ به شبکه رایانه ای آنان باعث افشای اسامی و مشخصات گواهینامه های رانندگی بیش از 50 هزار راننده ای شد که با اوبر همکاری می کردند.

  خودرو الکتریکی را با سلول خورشیدی ، شارژ کنید.

  تولید لاستیک از گیاه

  رویای پرواز با ماشین پرنده

  خرید نقشه نوکیا توسط ب ام و، آئودی و دایملر

  برچسب‌ها : تاکسیتکنولوژی

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی