پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پارکومتر

پیشنهاد افزایش 12.5 درصدی نرخ پارکومترها

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ضمن بیان اینکه نرخ پارکومترها مربوط به سال 95 است، پیشنهاد افزایش 12.5 درصدی را برای آن ها مطرح کرد. البته به گفته وی، نرخ جدید پارکومترها هنوز در شورای شهر تهران تصویب نشده است. محمدعلی کرونی با اشاره به اینکه نرخ اعلام شده در […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۱۰ آذر ۱۳۹۷

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ضمن بیان اینکه نرخ پارکومترها مربوط به سال 95 است، پیشنهاد افزایش 12.5 درصدی را برای آن ها مطرح کرد. البته به گفته وی، نرخ جدید پارکومترها هنوز در شورای شهر تهران تصویب نشده است.

محمدعلی کرونی با اشاره به اینکه نرخ اعلام شده در خصوص پارکومترها مربوط به لایحه سال 95 است، افزود: هنوز نرخ های جدید پارکومتر در شورای شهر به تصویب نرسد است.

وی ادامه داد: لایحه سال گذشته به دلیل ایرادات اساسی که داشت توسط شورا به شهرداری برگشت خورد و قرار بود بعد از اصلاحاتی به شورا برگشت داده شود.

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اضافه کرد : هفته گذشته جلسه ای در این رابطه برگزار شد و کمیسیون پیشنهاد کرد 12.5 درصد نرخ های سال 95 افزایش پیدا کند که این پیشنهاد بایددر صحن شورا به تصویب برسد.

بر اساس این گزارش، این هفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از جزئیات نرخ پاراکومترها خبر داده و اعلام کرده بود نیم ساعت اول خودروها می توانند به طور رایگان از پارک حاشیه ای استفاه کنند.

منبع: مهر

توقف نصب پارکومتر در تهران/ 100 هزار جای پارک حاشیه ای در پایتخت وجود دارد

می توانید جای پارک خود را رزرو و هزینه آن را آنلاین پرداخت کنید/ فعالیت پارکبان ها غیرقانونی است

حذف پارکبان ها در راستای توسعه پارکومترها

شغلی به عنوان پارکبان نداریم

جای پارک اختصاصی برای آقای گل جام جهانی!

پارکبان ها به صورت غیر قانونی و بدون داشتن مجوز فعالیت می کنند

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی