ناجا مسئول صدور مجوز ورود خودروی نمایندگان به خطوط ویژه

یک مقام شهرداری تهران در خصوص صدور مجوز برای ورود خودروی نمایندگان به خطوط ویژه اتوبوس گفته که معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری هیچ مسئولیتی در این رابطه نداشته و ناجا در این زمینه مجوز لازم را صادر می کند.

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هیچ مسئولیتی را در خصوص صدور مجوز برای خودروهای نمایندگان به خطوط ویژه ندارد گفت: در این زمینه ناجا مجوز لازم را صادر می‌کند.

سید محمدمهدی شریفی با اشاره به انتشار خبری درخصوص نامه نمایندگان مجلس مبنی بر ورود خودروهایشان به خطوط ویژه اظهار کرد: برای تردد در مسیرهای ویژه قاعدتاً ناجا اقدام می‌کند.

وی تصریح کرد: در این زمینه نیز ناجا تصمیم می‌گیرد که آیا مجوز تردد صادر کند یا خیر.

گزارش خودرو

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه این معاونت نیز هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد گفت: ما نمی‌توانیم جلوی این کار را بگیریم و البته باید به این موضوع اشاره کرد که صدور مجوز برای خطوط ویژه مسبوق به سابقه است.

وی با بیان اینکه در گذشته نیز تعدادی از معاونین وزرا در وزارتخانه‌های مختلف اقدام به اخذ چراغ گردان برای ورود به خطوط ویژه داشته‌اند گفت: در این زمینه نیز نامه‌نگاری‌های لازم با ناجا صورت گرفته و در واقع معاونت حمل و نقل ترافیک هیچ مسئولیت و وظیفه‌ای را در این زمینه ندارد.

منبع: تسنیم

(( ون کافه )) های فاقد مجوز جمع آوری می شوند

پیشنهاد افزایش 12.5 درصدی نرخ پارکومترها

نرده های چهارراه ولیعصر برای سهولت تردد جمع آوری می شود

سال آینده طرح زوج و فرد به حلقه دوم طرح ترافیک تبدیل می شود

ماجرای ارسال پیامک بدهی عوارض به شهروندان چیست؟

3 میلیون دلار تنها برای 200 دستگاه!/ خرید اتوبوس های دست دوم ، راه چاره یا هدر دادن منابع ملی؟

چرا 55 دستگاه اتوبوس برقی در محوطه پایانه اتوبوسرانی خاک می خورد؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!