جریمه ایجاد آلودگی صوتی چقدر است؟

معاون اجتماعی پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: خودرو‌هایی که صدای ناهنجار و آلودگی صوتی تولید می‌کنند ۴۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

سرهنگ عین الله جهانی  اظهار داشت: بر طبق قانون جرایم پلیس راهور مصوبه هیات دولت خودرو‌هایی که اقدام به ایجاد آلودگی‌ صوتی می‌کنند از سوی ماموران پلیس راهور جریمه میشوند.

وی با اعلام اینکه بر طبق قانون جریمه در نظر گرفته شده برای این تخلف آشکارا 40 هزار تومان است افزود:مطابق جدول تخلفات راهنمایی و رانندگی صدا‌های ناهنجار از قبیل: بوق‌های شیپوری، لوله اگزوز و سامانه صوتی بلند، نصب بلندگو اعلام شده است.

جهانی ادامه داد: قطعا این میزان جریمه برای صاحبان خودرو‌هایی که سیستم‌های صوتی میلیون تومانی بر روی خودروی سواری خود نصب می‌کند باز دارنده نیست. اما پلیس راهور تنها مجری قانون محسوب میشود و بر اساس همان میزان جریمه‌ای که قانون برای ایجاد آلودکی صوتی در نظر گرفته است با راننده گان ناهنجار برخورد می‌کند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: شهروندانی که از صدا‌های ایجاد شده از خودرو‌ها ناراضی هستند می‌توانند موارد نارضایتی خود را با سامانه 110 در میان بگذارند و مطمین باشند که همکاران من در پلیس راهور با متخلفان برخورد خواهند کرد.

توقیف یک ماهه خودرو جزای متلک پران ها!

ابطال معاینه فنی خودروهای تصادفی در دست بررسی

چگونه خلافی خودرو را استعلام کنیم؟

آیا نرخ جرائم رانندگی افزایش می یابد؟

با انجام این تخلفات رانندگی خودروتان توقیف و به پارکینگ منتقل می‌شود

تجاوز وسایل نقلیه به حریم گذرگاه عابر پیاده کنترل می شود

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!