بررسی کیفیت خودروها وظیفه ی اصلی سازمان استاندارد

رئیس سازمان استاندارد گفت: بررسی کیفیت خودروهای تولید داخل از وظایف اصلی سازمان استاندارد بوده که در این زمینه تمام تلاش خود را می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه بازدید از پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد گفت: محصولات تولید داخل باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشند و بررسی این موضوع جزو وظایف اصلی سازمان استاندارد است و در این زمینه تمام تلاش خود را می‌کنیم.

پیروزبخت در جلسه مشترک با سیدمصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ارتقای استاندارد‌ها در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکید زیادی دارد.

وی ادامه داد: در راستای افزایش پوشش استاندارد، چند پروژه اصلی داریم که زنجیره ایمنی غذا از مزرعه تا دهان یکی از مهم‌ترین آنهاست.

گزارش خودرو

رئیس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: اولویت بعدی پروژه معیار مصرف انرژی برای لوازم خانگی و بعدی بحث استاندارد خودرو است که از مطالبات جدی مردم است.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها در بازه زمانی پنج ساله اجرایی می‌شود که برش مقطی سه ساله در این خصوص را امروز به هیئت مهمان از مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه دادیم.

پیروزبخت گفت: امیدواریم در جلسات آتی از نظر اعضای مشخص مصلحت نظام برای پیشبرد اهداف سازمان ملی استاندارد بهتر و بیشتر استفاده کنیم.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کاهش کیفیت خودرو های داخلی / خودروساز مقصر نیست،قطعات بی کیفیت هستند!

کیفیت خودرو های چینی مناسب است /اجازه ورود برخی قطعات را نداریم

روایت حال و روز صنعت خودرو در سال 97 از زبان وزیر

صنعت خودرو نيازمند همكاری همه‌ جانبه است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!