ايران خودرو از هنر سوزن دوزي زنان سيستان و بلوچستان حمایت می کند

گروه صنعتي ايران خودرو به منظور حمايت از زنان سرپرست خانوار و كارآفرين استان سيستان و بلوچستان و همچنين حمايت از مشاغل خرد استان، محصولات توليدي خود را به همراه قرآن با جلد سوزن دوزي زنان بلوچ تحويل مشتريان خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بنابر مذاكرات صورت گرفته ميان مديريت مسئوليت پذيري گروه صنعتي ايران خودرو و نمايندگان سازمان هاي مردم نهاد كه از سوي اداره كل ميراث فرهنگي استان معرفي شده اند، مقرر شد زنان هنرمند سيستاني محصولات سوزن دوزي را براي استفاده در محصولات گروه صنعتي ايران خودرو عرضه كنند.

اين اقدام در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو و به منظور ايجاد رونق در توليد منطقه محروم سيستان و بلوچستان صورت گرفته است.

این محصول، پوشش سوزن دوزی شده براي قرآن است و قرار است در بازه زماني مشخصی توسط زنان هنرمند سيستاني آماده شده و در اختیار ايران خودرو قرار گيرد.

گزارش خودرو

استان سیستان و بلوچستان با 51 درصد جمعیت روستانشین ظرفیت های بسیار خوبی براي توسعه به ويژه كارآفريني توسط بانوان توانمند دارد كه گروه صنعتي ايران خودرو با حمايت از بلوچي دوزي زنان، در مسير كارآفريني و توسعه اقتصادي استان گام برمي دارد.

گفتني است،‌ اين طرح كه بودجه آن به دليل تغيير رويكرد تبليغات ايران خودرو، از محل تبليغات تامين شده، در سال 97 با قراردادن قرآن با جلد سوزن دوزي در محصولات خانواده دنا آغاز شده و با توجه به موفق بودن آن، در سال جاري نيز با مذاكرات صورت گرفته براي تامين، در ساير محصولات نيز اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد

فروش فوری ایران خودرو برای 14 اردیبهشت اعلام شد

گلیاری سرپرست معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو شدچ

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!