تیرماه تمام آزادراه های کشور الکترونیکی می شود

معاون توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور از الکترونیکی شدن تمام آزادراه‌های بزرگ کشور تا پایان تیر ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سید حسین میرشفیع، معاون توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور با بیان اینکه طرح الکترونیکی کردن عوارض آزادراه‌ها با برچسب‌های الکترونیکی پرداخت عوارض که پیش از این اجرا شده بود، هماهنگ شده است، گفت: در این طرح طبق هماهنگی‌هایی که با بانک مسکن انجام شده و شماره‌ها و پلاک‌هایی که پیش از این تگ خریداری کرده بودند از طریق ارتباط با این طرح می‌توانند عوارض خود را با خرید اعتبار پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند با اپلیکیشن‌های مختلف از جمله آنی‌رو و کیپاد عوارض خود را پرداخت کنند، اظهار کرد: در مرحله اول میزان خطا در اجرای الکترونیکی کردن عوارض زیر یک درصد بوده و ما بعد از صفر کردن ایرادات سعی خواهیم کرد این طرح را در تمام آزادراه‌های کشور اجرا کنیم.میرشفیع توضیح داد: در مرحله بعد آزادراه تهران – پردیس، قزوین – رشت، تبریز – زنجان، کنارگذر مشهد، قم، کاشان، اصفهان، مشهد – بافق و ساوه – سلفچگان اجرا خواهیم کرد.

معاون توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت تصریح کرد: در تمام آزادراه‌های کشور مرحله نصب تجهیزات و برداشتن باجه‌های دریافت عوارض آغاز شده و با همکاری‌های بخش خصوصی و مرحله به مرحله اجرای طرح الکترونیکی کردن را آغاز می‌کنیم.

وی تأکید کرد: تا پایان تیر ماه تمام آزادراه‌های کشور مجهز به الکترونیکی کردن عوارض می‌شوند و طبق تفاهم‌نامه‌ای که با شرکت‌های مختلف منعقد کرده‌ایم اجرای این طرح نقش بسیار مؤثری در کاهش ترافیک‌های جاده‌ای، کاهش مصرف سوخت و کاهش هزینه تهیه کاغذ دارد.

میرشفیع با اشاره به اینکه جریمه عدم پرداخت عوارض الکترونیکی از 10 اردیبهشت ماه اعمال شده است، افزود: در مرحله اول این طرح افرادی که به طور قطع عوارض خود را پرداخت نکرده‌اند، جریمه و بعد از آن به صورت مرحله به مرحله جریمه می‌شوند.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

یک روز تا پرداخت عوارض الکترونیکی آزاد راه ها فرصت باقی است

اخذ عوارض الکترونیکی در تمام آزادراه ها تا تیر ماه ۹۸ اجرایی می شود

پرداخت عوارض آزادراه ها تا پایان سال الکترونیکی می شود

طرح الکترونیکی کردن عوارض آزادراه‌ها نیمه دوم سال جاری اجرایی می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!