معاونت حمل و نقل شهرداری تبدیل به معاونت طرح ترافیک شده است

به گفته ی عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران، آمار رضایت مندی 63 درصدی مردم از طرح ترافیک جدید توسط مسؤولان حمل و نقل شهرداری تهران، خنده دار است و معلوم نیست چگونه محاسبه شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

محمد علیخانی، عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران درباره طرح جدید ترافیک اظهار کرد: به نظرم معاونت و حمل و نقل شهرداری تبدیل به معاونت طرح ترافیک شده است. البته این معاونت در طرح ترافیک هم موفق نبوده‌ چرا که درآمد نقد را تبدیل به نسیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه هفته پیش مسؤولان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبر از رضایت‌مندی 63 درصدی مردم از طرح ترافیک جدید دادند گفت:‌ این آمار خنده‌دار است و معلوم نیست چگونه محاسبه شده است.

عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران بیان کرد:‌ با این شیوه مدیریت قطعاً به جایی نمی‌رسیم و راه حل مقابله با آلودگی هوا و کاهش ترافیک اجرای بسته‌ای از سیاست‌ها است.

علیخانی اشاره کرد:‌ بخشی از این سیاست‌ها از جمله معاینه‌ فنی‌، ساماندهی پارک حاشیه‌ای، ساماندهی موتورسیکلت‌ها و ساخت پارکینگ بر عهده شهرداری و موضوعاتی همچون بنزین و خودروسازی مناسب از برنامه‌های دولت است و به تنهایی یک سازمان نمی‌تواند اقدام مؤثر جهت کنترل آلودگی و ترافیک داشته باشد اگر کسی هم چنین ادعایی دارد یا متوجه کار نیست یا تخصصی ندارد.

انتهای پیام/ منبع: فارس

طرح کنترل آلودگی هوا تاثیرگذاری بیشتری بر ترافیک شهری خواهد داشت

ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور

خیابان نجات اللهی ( ویلا ) از فردا یک طرفه می شود

نظارت بر ترافیک در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا دقیق تر می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!