۳۰۱ توقعات مشتریان را برآورده خواهد ساخت

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: مردم و مشتریان توقعات زیادی از خودروسازان دارند که محصول ۳۰۱ ایران خودرو می تواند بخش عظیمی از این نیازها را برآورده کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد در بازدید از سالن گروه صنعتی ایران خودرو در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید گفت: عزمی در میان خودروسازان بخصوص ایران خودرو که حجم زیادی از نیاز بازار را تامین می کند، برای ساخت داخل قطعات شکل گرفته که قابل توجه است.

وی تصریح کرد: برخی از قطعات خواه ناخواه باید از منابع خارجی تامین شوند اما برای ساخت قطعاتی که امکان تولید داخل دارند با مشارکت شرکت های دانش بنیان و قطعه سازان عزمی شکل گرفته است.

گزارش خودرو

پیروزبخت نمایشگاه رونق تولید را فرصتی برای تبادل اطلاعات میان خودروسازان و قطعه سازان دانست و گفت: به نظر می آید این همدلی برای داخلی سازی به وجود آمده است.

وی با اشاره به راه اندازی خط تولید آزمایشی 301 در ایران خودرو گفت: داخلی سازی 61 درصد محصول به تایید رسیده و قرار است به 80 درصد افزایش یابد، امیدواریم این سطح از خودکفایی به درصد بالاتری نیز برسد تا این خودرو بدون وابستگی به خارج به دست مردم برسد.

انتهای پیام/

واگذاری کامل خودروسازان تا سال 99

امدادگلس خدمتی به گستره تهران

بيش از ١٥٠ ميليون يورو از پژو خسارت گرفتيم

عبور از مونتاژ کاری / تولید انبوه 301 از سال آینده آغاز می شود

ایران خودرو تولید آزمایشی پژو 301 را آغاز کرد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!