پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Ario_آریو_سایپا

طرح اتو خدمت سایپا با شرایط منحصربفرد

گروه خودروسازی سایپا با هدف تکریم مشتریان خود اقدام به فروش محصولات خود در قالب طرح نوین و خلاقانه ای کرده است و به مناسبت فرارسیدن اعیاد غدیر و قربان و با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان اقدام به فروش محصولات خود بر اساس طرح نوین ” اتو خدمت سایپا ” نموده است. در این […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

گروه خودروسازی سایپا با هدف تکریم مشتریان خود اقدام به فروش محصولات خود در قالب طرح نوین و خلاقانه ای کرده است و به مناسبت فرارسیدن اعیاد غدیر و قربان و با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان اقدام به فروش محصولات خود بر اساس طرح نوین ” اتو خدمت سایپا ” نموده است.

در این طرح که به صورت ابتکاری در گروه سایپا و برای اولین بار در صنعت خودروی کشور انجام خواهد شد خریداران محصولات گروه سایپا می توانند از شرایط مالی متنوع و سود مناسب این طرح استفاده نمایند.

این طرح برای اولین بار در صنعت خودروسازی کشور و در راستای تاکید مدیرعامل گروه سایپا درجهت کمک به اقتصاد و معیشت خانواده ها و احترام به خواست آنها صورت گرفته است. شایان ذکر است در روزهای گذشته مدیرعامل گروه سایپا از مردم به دلیل وجود مشکلات عذرخواهی کرده بود و این طرح نیز در همین راستا و به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و تکریم خواست آنها صورت گرفته است.

این طرح که در 5 مدل طراحی شده، شامل تحویل 3 ماهه، 6 ماهه، 9 ماهه، یک‌ساله و دو ساله می‌شود و خریداران در هر زمان نسبت به انصراف از خرید خود اقدام کنند، می‌توانند تا همان روز از سود مشارکت 28 درصدی برخوردار شوند، البته از زمان اعلام انصراف، سود انصراف 28 درصدی برای خریداران لحاظ می‌شود که به معنی آن خواهد بود که از زمان انصراف، سودی بابت مشارکت در فاصله زمانی انصراف و دریافت پول به خریداران تعلق نخواهد گرفت.

به گفته مهدی جمالی، مدیر عامل گروه سایپا این طرح که با عنوان اتوخدمت سایپا به مشتریان ارائه خواهد شد، به منافع مشتریان توجه داشته و یک طرح منحصر به‌ فرد محسوب می‌شود که می‌تواند مشکلات خودروسازان و مشتریان را برطرف کند.

در طرح جدید سایپا که از امروز به مدت 4 روز اجرا می‌شود، مشتریان از روز ثبت‌نام تا روز تحویل خودرو به‌ صورت روزشمار از سود مشارکت تحت عنوان هزینه سفر برخوردار خواهند شد. این طرح مشمول افزایش قیمت خودرو نخواهد بود و در صورت انصراف، مبلغ ثبت‌نام حداکثر در مدت یک‌ ماه به مشتری پرداخت خواهد شد.

در طرح جدید سایپا، تغییر مدل، محصول و زمان تحویل خودرو از سوی مشتری امکان‌پذیر خواهد بود و بازه‌های زمانی طرح قابل تمدید است. همچنین در صورت انصراف زودتر از موعد قرارداد، سود انصراف بر اساس ارقام مندرج در جدول زیر محاسبه خواهد شد.

طرح اتو خدمت سایپا_فروش محصولات سایپا شهریور مهر 94

واردات خودرو توسط تولید کنندگان خودرو

کیفی سازی تولیدات خودرو در اولویت است.

فروش فوری رنو کپچر توسط ایران خودرو (شهریور 94)

آلمانی‌ها برای مذاکرات جدی برای حضور در صنعت خودرو به ایران آمدند

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی