نوسازی ناوگان تاکسیرانی، با چاشنی پرداخت وام 40 میلیونی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، اظهار کرد: با توجه به اینکه 35 هزار تاکسی فرسوده در سطح شهر تهران تردد دارد در راستا نوسازی ناوگان وام 40 میلیونی برای رانندگان تاکسی در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با توجه به اینکه 35 هزار تاکسی فرسوده در تهران تردد دارد بیان کرد: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی جدا از موضوع آلایندگی و صرفه اقتصادی آن، به گونه‌ای نیست که برای رانندگان کسب درآمد کند، از این رو اشتغال رانندگان در معرض تهدید قرار گرفته است.

وی اشاره کرد: هماهنگی‌های لازم با سازمان تاکسیرانی، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مدیرعامل صندوق مهر کارآفرین و شرکت ایران خودرو انجام شده و صندوق مهر کارآفرین برای تأمین مالی 10 هزار خودرو اعلام آمادگی کرده است.

گزارش خودرو

این مقام مسئول تصریح کرد: بر این اساس 500 میلیارد تومان از سوی شهرداری تهران و 500 میلیارد تومان از سوی صندوق مهر کارآفرین به عنوان هزینه این طرح لحاظ شده است تا وام 40 میلیون تومانی در اختیار رانندگان قرار گیرد و 6.5 میلیون تومان نیز هزینه اسقاط خودرو و مقداری نقدینگی راننده باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: قرار است ایران خودرو تعداد خودروهایی که تا پایان سال می‌تواند تأمین کند را ارائه کند و این موضوع به صورت تکمیلی هفته آینده بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نوسازی ناوگان تاکسیرانی در انتظار نهایی شدن قیمت خودرو

آخرین وضعیت نوسازی ناوگان تاکسی فرسوده / خودروسازان متعهد به تحویل 4 هزار و 500 خودرو شدند

بلاتکلیفی طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی

چالش نوسازی ناوگان تاکسیرانی و استیصال رانندگان

تحویل خودرو چالش اصلی روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده

تعمیرگاه تخصصی بهنام عوارض تهران آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!