حضور مثبت بهمن دیزل درهفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری/ گام مهم بهمن در داخلی سازی

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک گفت: حضور گروه بهمن با 2 خودرو رونمایی شده پلتفرم شیلر حکایت از آن دارد که این شرکت خودروسازی در شرایطی که با تحریم‌های ظالمانه آمریکا روبرو هستیم، توانسته با تکیه بر توان داخلی گامی مهم در عرصه تولید ساخت خودرو داخلی بردارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پورسید آقایی معاون شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک در خصوص هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری اظهار کرد: ۷۴ شرکت داخلی در این نمایشگاه حضور دارند که باید شاهد حضور شرکت‌های بیشتری باشیم؛ هنوز نمایشگاه به آن سطحی که انتظارش را داریم نرسیده است.

وی در خصوص حضور شرکت‌های خودروسازی در این نمایشگاه بیان کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های خودروسازی بخش خصوصی حضور پررنگی داشتند؛ حضور خودروسازها بسیار خوب بود و باید سازندگان خودروهای نیمه سنگین همچون اتوبوس نیز در این نمایشگاه‌ها پررنگ تر حضور یابند و سایر تجهیزات ترافیکی نیز حضور در این گونه نمایشگاه‌ها را بیش از گذشته در دستور کار خود قرار دهند.

پورسید آقایی تصریح کرد: در این نمایشگاه از مینی بوس شیلری رونمایی شد که پیش از این شهرداری تهران و اتحادیه اتوبوس رانی هر کدام بطور جداگانه قراردادی را در قالب ۱۰۰ دستگاه با گروه بهمن دیزل منعقد کرده بودند.

وی افزود: ساخت این محصول کاملا داخلی سازی شده است و امیدواریم‌ این روند بهترین فرصت را برای کمک به تولید کنندگان داخلی فراهم آورد.

معاون شهرداری تهران حضور بهمن دیزل را در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری مثبت ارزیابی کرد و گفت: این شرکت خودروسازی عملکرد قابل قبولی دارد و با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا توانسته گامی مهم در نهضت داخلی سازی بردارد.

آقاپور تصریح کرد: متولیان باید با حمایت‌های مالی و معنوی به توسعه صنعت خودرو و داخلی سازی آن کمک کنند.

گفتنی است مینی بوس و کامیونت شیلر بهمن دیزل قرار است به ترتیب با قیمت 390 و 273 میلیون تومان به بازار عرضه شوند؛ هر دو محصول بهمن دیزل براساس استانداردهای یورو 4 و 5 تولید شده‌اند.

انتهای پیام/

پیش فروش محصولات ایران خودرو از 21 مهرماه آغاز می شود

پارادایم ذهنی خودروسازان، تولید خودرو صادرات محور باشد

ظرفیت های داخلی توان تولید داخلی کشور را بالا برده است

عادل پیرمحمدی به عنوان مدیرعامل ساپکو منصوب شد

اگر خودروهای روسی در ایران بومی سازی شود خوب است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!