پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیرعامل ایران خودرو_هاشم یکه زارع

رنوی ارزان در ایران تولید می شود.

مدیرعامل ایران خودرو با تشریح جزئیات مذاکره با قائم‌مقام رنو برای تولید مشترک خودرو در ایران، گفت: رنو علاوه بر تولید کپچر و کلیوس در ایران، در مذاکره جدید مقرر کرد تا خودروی ارزان قیمت هم تولید کند. هاشم یکه‌زارع در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه با دو دانشگاه صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف برای طراحی […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۳ تیر ۱۳۹۴

مدیرعامل ایران خودرو با تشریح جزئیات مذاکره با قائم‌مقام رنو برای تولید مشترک خودرو در ایران، گفت: رنو علاوه بر تولید کپچر و کلیوس در ایران، در مذاکره جدید مقرر کرد تا خودروی ارزان قیمت هم تولید کند.

هاشم یکه‌زارع در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه با دو دانشگاه صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف برای طراحی و تولید خودروهای برقی و هیبریدی، از مذاکره روزهای گذشته خود با مقامات ارشد رنو در ایران خبرداد و گفت: بر این اساس قرار است که تولید خودروهای رنو در ایران افزایش یابد، به نحوی که علاوه بر تولید خودروهای کپچر و کلیوس در ایران، مقرر شد تا یک خودروی ارزان قیمت دیگر که رنو به تازگی وارد بازار هند کرده است نیز در ایران تولید شود.

renault_Kwid_رنو_کوید

شواهد حاکی از آن است که این رنوی ارزان درواقع رنو کوید است که در هند قیمتی بین 5000 تا 6000 دلار خواهد داشت.

وی افزود: قرار است با رنو بر روی تولید انبوه برخی از انواع خودروهای تولیدی‌اش همکاری مشترک داشته باشیم، ضمن اینکه برنامه این است که آنها در ایران سرمایه گذاری داشته و نه تنها ساخت داخلی را بالا برند، بلکه تکنولوژی و دانش فنی نیز به ایران وارد نمایند.

این مقام مسئول در صنعت خودرو تصریح کرد: ارایه خدمات پس از فروش به خودروها در سال جاری نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده ولی با توجه به رشد ۷۰ درصدی تولید، ظرفیت تعمیرگاه‌ها همچنان ظرفیتی محدود است که باید به توسعه آن توجه ویژه صورت گیرد که این کار در دستور کار قرار گرفته است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی